Rezultate te kerkimit per termin: +Totenhemi

Total: 439
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.898Z

Interi drame ne Londer tre gola nga Totenhemi

LONDER-Interi ka pesuar humbjen e pare ne kete sezon te Champions League duke u mundur 3-1 nga Totenhemi ne Londer. Skuadra e drejtuar nga Rafa Benitez shkonte ne takimin e mbremshem me mungesa te shumta te cilat kane ndikuar dukshem ne rendimentin e saj ne fushe. Nderkohe vendasit kane qene te pape

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.678Z

Totenhemi synon të marrë Rosin

Totenhemi është i gatshëm të provojë për të transferuar sulmuesin e Vilarrealit, Xhuzepe Rosi. “Daily Mail” shkruan se Spursat kanë ringjallur interesimin në italianin pasi agjenti i tij tha se një transferim te Barcelona tashmë ishte jashtë loje. Megjithatë, menaxheri Herri Redkanp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.625Z

‘Eksperti’ Venger: Totenhemi mund ta mposhtë Real Madridin

SHKRUAN: Jeton Selimi 05-04-2011 10:30Arsenali dhe Totenhemi kanë një armiqësi prej 108 vjetësh, që kur “topçinjtë” vendosën ta ndryshonin selinë e klubit dhe të spostoheshin në Londrën Veriore, që asokohe njihte vetëm një skuadër, Totenhemin. Por kjo nuk e pengon menaxherin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.404Z

Totenhemi blen talentin Luka Modriç

Skuadra e Totenhemit ka mundur konkurrencën, duke siguruar shërbimet e një prej lojtarëve të ri më të talentuar në qarkullim, kroatin Luka Modriç. 22-vjeçari i Dinamos së Zagrebit mendohet të ketë kushtuar 15.8 milionë sterlina, por detajet më të hollësishme do të jepen në ditët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.222Z

Totenhemi kërkon edhe kupën UEFA

Huande Ramos është në "qiellin e shtatë" pas fitores së "Carling Cup" me Totenhemin kundër Celsit në Angli. Spanjolli 53-vjecar arriti suksesin e tij të parë në ishull me "zambakët e bardhë" dhe tashmë dëshiron të fitojë edhe Kupën UEFA, ku Totenhemi bën pjesë në 16 më të mirat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.222Z

Totenhemi kërkon Lorik Canën

Nuk ka ditë që të mos dalë një ekip që kërkon shërbimet e Lorik Canës. Mesfushori shqiptar pas këtër sezoneve me Olimpikun e Marsejës, tashmë duket më pranë se largimit. Sinjali i fundit vjen nga Premier Liga dhe pikërisht nga Totenhemi. Lajmi jepet nga gazeta britanike “Daily Tel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.835Z

Lorik Cana: Totenhemi, favorit per te ardhmen

Hamburgu, me oferten perfundimtare prej 6 milione euro duket se e humbi betejen e gjate, per te fituar sherbimin e lojtarit te kombetares sone, Lorik Cana. Kapiteni i Olimpikut te Marsejes e ka kthyer tashme vemendjen nga kampionati anglez. Totenhemi shihet si skuadra favorite per te fituar garen qe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama