Rezultate te kerkimit per termin: +Totenhemi

Total: 439
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.625Z

‘Eksperti’ Venger: Totenhemi mund ta mposhtë Real Madridin

SHKRUAN: Jeton Selimi 05-04-2011 10:30Arsenali dhe Totenhemi kanë një armiqësi prej 108 vjetësh, që kur “topçinjtë” vendosën ta ndryshonin selinë e klubit dhe të spostoheshin në Londrën Veriore, që asokohe njihte vetëm një skuadër, Totenhemin. Por kjo nuk e pengon menaxherin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.404Z

Totenhemi blen talentin Luka Modriç

Skuadra e Totenhemit ka mundur konkurrencën, duke siguruar shërbimet e një prej lojtarëve të ri më të talentuar në qarkullim, kroatin Luka Modriç. 22-vjeçari i Dinamos së Zagrebit mendohet të ketë kushtuar 15.8 milionë sterlina, por detajet më të hollësishme do të jepen në ditët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.222Z

Totenhemi kërkon edhe kupën UEFA

Huande Ramos është në "qiellin e shtatë" pas fitores së "Carling Cup" me Totenhemin kundër Celsit në Angli. Spanjolli 53-vjecar arriti suksesin e tij të parë në ishull me "zambakët e bardhë" dhe tashmë dëshiron të fitojë edhe Kupën UEFA, ku Totenhemi bën pjesë në 16 më të mirat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.222Z

Totenhemi kërkon Lorik Canën

Nuk ka ditë që të mos dalë një ekip që kërkon shërbimet e Lorik Canës. Mesfushori shqiptar pas këtër sezoneve me Olimpikun e Marsejës, tashmë duket më pranë se largimit. Sinjali i fundit vjen nga Premier Liga dhe pikërisht nga Totenhemi. Lajmi jepet nga gazeta britanike “Daily Tel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.835Z

Lorik Cana: Totenhemi, favorit per te ardhmen

Hamburgu, me oferten perfundimtare prej 6 milione euro duket se e humbi betejen e gjate, per te fituar sherbimin e lojtarit te kombetares sone, Lorik Cana. Kapiteni i Olimpikut te Marsejes e ka kthyer tashme vemendjen nga kampionati anglez. Totenhemi shihet si skuadra favorite per te fituar garen qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.067Z

Barça: Dos Santos kalon te Totenhemi

Skuadra e Barcelonës ka konfirmuar dje shitjen e meksikanit 19-vjeçar Xhovani Dos Santos te Totenhemi. Lojtari do të nënshkruajë një kontratë deri në vitin 2013, ndërsa Totenhem do t‘u paguajë katalanasve 6 milionë euro, plus 5 milionë të tjera në bazë të numrit të ndeshjeve që D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.202Z

Premier League, Totenhemi shkatërron Çelsin

www.albania-sport.com - Totenhemi mposhti 2-1 Çelsin në një ndeshje dramatike në “Uajt Hart Line”, duke hapur sërish betejën për titulli midis formacionit të Karlo Ançelotit dhe Mançester Junaitid, teksa diferenca midis kryesuesve është vetëm një pikë. Zhermen Defeo realizoi goli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama