Rezultate te kerkimit per termin: +Totenhemi

Total: 439
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.222Z

Totenhemi kërkon Lorik Canën

Nuk ka ditë që të mos dalë një ekip që kërkon shërbimet e Lorik Canës. Mesfushori shqiptar pas këtër sezoneve me Olimpikun e Marsejës, tashmë duket më pranë se largimit. Sinjali i fundit vjen nga Premier Liga dhe pikërisht nga Totenhemi. Lajmi jepet nga gazeta britanike “Daily Tel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.835Z

Lorik Cana: Totenhemi, favorit per te ardhmen

Hamburgu, me oferten perfundimtare prej 6 milione euro duket se e humbi betejen e gjate, per te fituar sherbimin e lojtarit te kombetares sone, Lorik Cana. Kapiteni i Olimpikut te Marsejes e ka kthyer tashme vemendjen nga kampionati anglez. Totenhemi shihet si skuadra favorite per te fituar garen qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.067Z

Barça: Dos Santos kalon te Totenhemi

Skuadra e Barcelonës ka konfirmuar dje shitjen e meksikanit 19-vjeçar Xhovani Dos Santos te Totenhemi. Lojtari do të nënshkruajë një kontratë deri në vitin 2013, ndërsa Totenhem do t‘u paguajë katalanasve 6 milionë euro, plus 5 milionë të tjera në bazë të numrit të ndeshjeve që D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.202Z

Premier League, Totenhemi shkatërron Çelsin

www.albania-sport.com - Totenhemi mposhti 2-1 Çelsin në një ndeshje dramatike në “Uajt Hart Line”, duke hapur sërish betejën për titulli midis formacionit të Karlo Ançelotit dhe Mançester Junaitid, teksa diferenca midis kryesuesve është vetëm një pikë. Zhermen Defeo realizoi goli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.257Z

Totenhemi/ Herri Redknap: Ndodhin edhe mrekulli

Shumë pak njerëz mendojnë se Totenhemi do të arrijë të përmbysë humbjen 4-0 të ndeshjes së parë, kundër Realit të Madridit. Por, një prej tyre është edhe vetë trajneri Herri Redknap. “Ne e dimë që na pret një detyrë shumë e vështirë. Madje, shumë njerëz na shikojnë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.716Z

Modriç te Çelsi, Kaka te Totenhemi

Duket se janë të lidhura fatet e dy lojtarëve. Modriç është i vendosur që të shkojë te Çelsi dhe pas disa “jo”-ve të Totenhemit ndaj ofertave të Roman Abramoviçit, duket se ky i fundit e ka rritur pazaqrin në 40 milionë stërlina, shifër që ka bindur plotësisht klubin nga “Ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.236Z

Huande Ramos kërkon Behramin te Totenhemi që në janar

Totenhemi është vënë në gjurmët e Valon Behramit. Trajneri i skuadrës angleze, Huande Ramos, kërkon të përforcojë skuadrën dhe kosovari me pasaportë zvicerane cilësohet si një lojtar shumë i vlefshëm. 22-vjeçari është në krye të listës, që tekniku spanjoll ka përpiluar dhe s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama