Rezultate te kerkimit per termin: +Trafikimi

Total: 3042
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.720Z

Ne kerkim per trafik droge pranga dy personave

Durres 11 qershor 2016 NOAal - Dy persona te shpallur ne kerkim jane arrestuar ne flagrance nga blute e Durresit pasi akuzohen per trafikimi te lendeve narkotikebr br Ne pranga kane rene shtetasit Bledar Murati 29 vjec banues ne Durres dhe Xhovan Saraci 30 vjec banues ne Durresbr br Arrestimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.143Z

Një 50 vjeçare trafikon për të lypur një vajzë 26 vjeçare

Një 50 vjeçare është proceduar penalisht nga policia e Korçës, pasi dyshohet se ka trafikuar një 26 vjeçare në Kosovë. Shtetasja me iniciale D.T, banuese në Korçë, sipas policisë, dyshohet se ka trafikuar në Prishtinë 26 vjeçaren me iniciale S.K. Shtetasja D.T, përfitonte vlera mon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.335Z

Itali, shqiptari mbillte hashash në ballkon: E vetmja mënyrë të ushqej vajzën

Nuk kam asnjë mundësi tjetër të mbijetoj e të rris vajzën. Kështu është justifikuar para policisë shqiptari 19­vjeçar, i kapur nga policia italiane, pasi kultivonte hashash në tarracën e banesës. Sipas mediave italiane, shqiptari, vetëm 19­vjeç, është baba i një vajze të vogël

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.646Z

9 kg kanabis në shtëpi, arrestohet 33 vjeçari shqiptar edhe për kokainë

Një 33 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke për shkak se në banesën e tij u gjet një sasi e konsiderueshme droge. Policia greke bën me dije se në banesën e shqiptarit në Selanik u gjet një sasi totale prej 9 kg dhe 66 gram kanabis. Gjithashtu u gjet edhe një sasi e vogël kokain

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.171Z

Arrestohen 3 shqiptare te Kosoves ne Morine kapen me droge ne makine

PUBLICITET Kukes 29 shtator 2015 NOAal - Tre shtetas shqiptare te kosoves jane arrestuar ne piken kufitare te Morines pasi jane kapur me kanabis Burime zyrtare te policise se Kukesit bejne me dije se droga eshte gjetur ne automjetin me te cilin udhetonin kosovaretbr br Mesohet se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.905Z

Gate Mahmutaj kerkon gjykim te shkurtuar

brbrEdhe Gate Mahmutaj nje nga te akuzuarit kryesore te sulmit me arme zjarri ndaj policise gjate aksionit Lazarati 2014 ne Gjirokaster ka kerkuar gjykim te shkurtuar Kerkesa u be nga i pandehuri ne seancen e kesaj te merkure nderkohe qe te akuzuarit e tjere e paraqiten kerkesen ne nje seance me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.325Z

Fshehu 15 kg kanabis ne makine arrestohet ne port 26-vjecari FOTO

Vlore 30 dhjetor 2015 NOAal - I riu kapet me rreth 15 kg kanabis ne Portin e Vlores Policia arrestoi sot 26-vjecarin Sokrat Sulejmani te cilit iu sekuestruan 15 kg 740 gr lende narkotike te llojit kanabis sativa ne automjetin BM ne piken kufitare te portitbr br Lenda narkotike u zbulua gjate kontr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama