Rezultate te kerkimit per termin: +Trafiku

Total: 9472
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.733Z

Amb.britanike: Trafiku problem për Shqipërinë

Sipas ambasadores britanike në Tiranë, qeveria e mëparshme ka bërë përpjekje të vazhdueshme për të luftuar trafikimin njerëzor, por ka nënvizuar faktin që ende nuk mund të konsiderohet një situatë e përfunduar. TIRANE- Ambasadorja britanike në Tiranë, Fiona McIlwham konsideron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.204Z

VIDEO/ Trafiku i Tiranës parë nga lart nëpërmjet dronit

Trafiku është një problem shqetësues për të gjthë qytetarët në kryeqytet. Kjo, sidomos ditët e javës, kur trafiku arrin kulmin. Ora News ka publikuar pamje të trafikut në rrugët kryesore të Tiranës, të filmuara nëpërmjet dronit. Pamje të bukura, por edhe kaotike. Për më shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.769Z

Trafiku në kaos nga mjetet e kafshët

09/05/2005  KUKËS - Trafiku në qytetin e Kukësit duket se është më në kaos se asnjëherë tjetër gjatë këtyre viteve të fundit. Një qarkullim i rregullt i mjeteve motorike dhe i njerëzve vazhdon të mbetet sfidë e pazgjidhur për policinë dhe pushtetin vendor atje. Shpejtës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.177Z

Aksident trafiku për Cesarin

Portieri i Interit, Julio Cesar ka pësuar një aksident trafiku të dielën, kanë njoftuar mediet italiane. Paraqitja e tij mund të vihet në dyshim për ndeshjen e parë të fazës eliminatore të Ligës së Kampionëve kundër Chelseas, që zhvillohet të mërkurën në Giuseppe Meazza. Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.674Z

Trafiku, Tirana "peng" i greves dhe sheshit

Tirana eshte "paralizuar" pothuaj teresisht per shkak te trafikut. E perkeqesuar nga casti ne cast, situata nuk ka gjasa te permiresohet, te pakten pa perfunduar greva e urise se deputeteve dhe qytetareve, si dhe protestat e herepashershme te minatoreve, taksisteve etj. Ndersa ne kete rast, punimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.487Z

Trafiku në kaos, shkak bllokimet e bulevardit

TIRANE-Trafiku në Tiranë vazhdon të mbetet problem. Sistemi i ri i qarkullimit të makinave si pasojë e punimeve në sheshin "Skënderbej", por edhe bllokimi që prej një jave i bulevardit "Dëshmorët e kombit", si pasojë e grevës së nisur nga deputetët socialistë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.663Z

Shqiperi-Kosove vazhdon trafiku i armeve

Trafiku i armeve e municionit Shqiperi-Kosove vazhdon nderkohe qe policia kufitare ne Vermice te Kosoves ka bllokuar nje sasi prej 660 cope fishekesh te kalibrit 7.62 mm dhe ka arrestuar ne flagrance nje shtetas te Kosoves si autore te trafikut te sasise se municionit luftarak. Burime te policise

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama