Rezultate te kerkimit per termin: +Trafiku

Total: 9472
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.050Z

Rikthet trafiku në Vlorë

Rikthet trafiku në Vlorë, kryesisht i përqëndruar në aksin nga Radhima te zona e njohur si Kalaja. Kjo për shkak të rrugës së ngushtë dhe numrit të lartë të automjeteve që kthehen pas fundjavës në jug të vendit.  Në qytet për shkak të investimeve në imfrastrukture trafiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.050Z

Rikthehet trafiku në Vlorë

Rikthet trafiku në Vlorë, kryesisht i përqëndruar në aksin nga Radhima te zona e njohur si Kalaja. Kjo për shkak të rrugës së ngushtë dhe numrit të lartë të automjeteve që kthehen pas fundjavës në jug të vendit.  Në qytet për shkak të investimeve në imfrastrukture trafiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.237Z

VIDEO/ Bllokohet trafiku për shkak tëvibratorëve!

Kjo video e xhiruar mëngjesin e tre ditëve më parë në Moskë tregon momentin kur makinat kanë ndaluar në mes të trafikut për shkak të vibratorëve. Një kuti vibratorësh ishte rrëzuar duke u përhapur në asfalt. Shoferët nuk kanë guxuar të kalojnë mbi to duke bërë radhë të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.410Z

Greqi, bretkosat bllokojnë rrugën paralizohet trafiku

GREQI- Në një autostradë në veri të Greqisë u paralizua për disa orë trafiku pasi mijëra bretkosa kanë dalë në rrugë. Shoferët në autostradën ''Ignatia'', që lidh portin e Selanikut me kufirin turk, në lumin Marica, kanë deklaruar se bretkosat kanë ''pushtuar'' menjëherë rrugë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.310Z

Trafiku, cfare mundimi!

"Ju kërkoj ndjesë, por m‘u desh të vija rrotull për të gjetur një vend parkimi" - ja, ky është një shfajësim cliché tanimë për të gjithë ata, të cilëve të qenit vonë në një pikëpjekje u është bërë një huq. "Më falni, por ngeca në trafik" - është një formë tjetër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.569Z

Paralizohet trafiku

Është bllokuar trafiku në rrugën drejt lagjes “ Veternik”, ku janë parë kolona të gjata të veturave duke i pamundësuar qytetarëve që të qarkullojnë për orë të tëra. Qytetarët treguan për Indek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.011Z

Trafiku në kryeqytet edhe sot në kaos

Për të dytën ditë radhazi trafiku në Tiranë vijon të jetë tejet i rënduar si pasojë e bllokimit të Bulevardit “Dëshmorët e Kombit” në pjesën para kryeministrisë. Protesta e opozitës që po zhvillohet pikërisht në këtë vend e ka futur në kaos lëvizjen e automjeteve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama