Rezultate te kerkimit per termin: +Trafiku

Total: 9472
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.237Z

VIDEO/ Bllokohet trafiku për shkak tëvibratorëve!

Kjo video e xhiruar mëngjesin e tre ditëve më parë në Moskë tregon momentin kur makinat kanë ndaluar në mes të trafikut për shkak të vibratorëve. Një kuti vibratorësh ishte rrëzuar duke u përhapur në asfalt. Shoferët nuk kanë guxuar të kalojnë mbi to duke bërë radhë të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.410Z

Greqi, bretkosat bllokojnë rrugën paralizohet trafiku

GREQI- Në një autostradë në veri të Greqisë u paralizua për disa orë trafiku pasi mijëra bretkosa kanë dalë në rrugë. Shoferët në autostradën ''Ignatia'', që lidh portin e Selanikut me kufirin turk, në lumin Marica, kanë deklaruar se bretkosat kanë ''pushtuar'' menjëherë rrugë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.310Z

Trafiku, cfare mundimi!

"Ju kërkoj ndjesë, por m‘u desh të vija rrotull për të gjetur një vend parkimi" - ja, ky është një shfajësim cliché tanimë për të gjithë ata, të cilëve të qenit vonë në një pikëpjekje u është bërë një huq. "Më falni, por ngeca në trafik" - është një formë tjetër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.569Z

Paralizohet trafiku

Është bllokuar trafiku në rrugën drejt lagjes “ Veternik”, ku janë parë kolona të gjata të veturave duke i pamundësuar qytetarëve që të qarkullojnë për orë të tëra. Qytetarët treguan për Indek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.011Z

Trafiku në kryeqytet edhe sot në kaos

Për të dytën ditë radhazi trafiku në Tiranë vijon të jetë tejet i rënduar si pasojë e bllokimit të Bulevardit “Dëshmorët e Kombit” në pjesën para kryeministrisë. Protesta e opozitës që po zhvillohet pikërisht në këtë vend e ka futur në kaos lëvizjen e automjeteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.981Z

Bashkia i përgjigjet Vocajt: Trafiku i normalizuar

Sipas bashkisë, nuk ka asgjë për t’u shqetësuar për sa i përket çështjes së trafikut në Tiranë dhe se trafiku i rënduar në rrugët kryesore të kryeqytetit është krejtësisht normal. “Trafiku nuk ka asnjë problem jo normal të qarkullimit të automjeteve”, thuhet në deklaratë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.927Z

Trafiku te Parlamenti, antiorar

Trafiku ne zonen perreth "Ushtarit te Panjohur" do te levize vetem ne nje sens, ne ate antiorar. Lajmin e ka bere te ditur dje kryebashkiaku i Tiranes Edi Rama, gjate inspektimeve te punimeve per rikualifikimin urban te kesaj zone. Gjithashtu, Rama u shpreh se aty ku me pare kishte vetem kaos dhe pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama