Rezultate te kerkimit per termin: +Trafiku

Total: 9472
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.011Z

Trafiku në kryeqytet edhe sot në kaos

Për të dytën ditë radhazi trafiku në Tiranë vijon të jetë tejet i rënduar si pasojë e bllokimit të Bulevardit “Dëshmorët e Kombit” në pjesën para kryeministrisë. Protesta e opozitës që po zhvillohet pikërisht në këtë vend e ka futur në kaos lëvizjen e automjeteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.981Z

Bashkia i përgjigjet Vocajt: Trafiku i normalizuar

Sipas bashkisë, nuk ka asgjë për t’u shqetësuar për sa i përket çështjes së trafikut në Tiranë dhe se trafiku i rënduar në rrugët kryesore të kryeqytetit është krejtësisht normal. “Trafiku nuk ka asnjë problem jo normal të qarkullimit të automjeteve”, thuhet në deklaratë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.927Z

Trafiku te Parlamenti, antiorar

Trafiku ne zonen perreth "Ushtarit te Panjohur" do te levize vetem ne nje sens, ne ate antiorar. Lajmin e ka bere te ditur dje kryebashkiaku i Tiranes Edi Rama, gjate inspektimeve te punimeve per rikualifikimin urban te kesaj zone. Gjithashtu, Rama u shpreh se aty ku me pare kishte vetem kaos dhe pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.962Z

Rikthehet trafiku ne Tirane

Rikthehet serisht trafiku ne Tirane. Kete here nuk jane bere shkak reshjet e shiut por bllokimi i nje pjese te rruges se sheshit Skenderbej qe ndodhet prane xhamise. Vazhdimi i punimeve ne kete shesh kete here ka bllokuar edhe arterien kryesore ne qender te Tiranes duke sjelle edhe devijimin e trafi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.733Z

Amb.britanike: Trafiku problem për Shqipërinë

Sipas ambasadores britanike në Tiranë, qeveria e mëparshme ka bërë përpjekje të vazhdueshme për të luftuar trafikimin njerëzor, por ka nënvizuar faktin që ende nuk mund të konsiderohet një situatë e përfunduar. TIRANE- Ambasadorja britanike në Tiranë, Fiona McIlwham konsideron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.204Z

VIDEO/ Trafiku i Tiranës parë nga lart nëpërmjet dronit

Trafiku është një problem shqetësues për të gjthë qytetarët në kryeqytet. Kjo, sidomos ditët e javës, kur trafiku arrin kulmin. Ora News ka publikuar pamje të trafikut në rrugët kryesore të Tiranës, të filmuara nëpërmjet dronit. Pamje të bukura, por edhe kaotike. Për më shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.769Z

Trafiku në kaos nga mjetet e kafshët

09/05/2005  KUKËS - Trafiku në qytetin e Kukësit duket se është më në kaos se asnjëherë tjetër gjatë këtyre viteve të fundit. Një qarkullim i rregullt i mjeteve motorike dhe i njerëzve vazhdon të mbetet sfidë e pazgjidhur për policinë dhe pushtetin vendor atje. Shpejtës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama