Rezultate te kerkimit per termin: +Transferimi

Total: 4530
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.736Z

Transferimi në Real, vendim i drejtë

Mesfushori i Real Madridit, Fabio Coentrao ka insistuar se mori vendimin e drejtë për kalimin në Santiago Bernabeu gjatë verës. Reprezentuesi portugez para fillimit të këtij sezoni iu bashkua gjigantit madrilen nga Benfica në transferim me vlerë prej 30 milionë eurosh, dhe është i lumtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.700Z

UT, 187 studentet qe perfitojne nga transferimi i studimeve

Sonila Isaku Universiteti i Tiranes ka miratuar listen emerore te personave qe do te transferojne studimet e tyre nga universitete te tjera, brenda apo jashte vendit per ne Fakultetet e Universitetit te Tiranes. Jane 187 persona te cilet kane kerkuar per te transferuar studimet ne te gjitha fakult

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.062Z

Hummels Transferimi ne Mynih vendimi me i veshtire

Mats Hummels e ka pershkruar vendimin per te lene Borussia Dortmund dhe kaluar te Bayern Munchen si me i veshtiri i jetes se tij Transferimi i kapitenit te Dortmundit ne Allianz Arena u njoftua te marten me Hummels qe kishte rene dakord per nje marreveshje 5-vjecare per tu bashkuar me kampionet e Bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.546Z

Befasisht, dështon transferimi i Fletcher

Darren Fletcher nuk do të veshë fanellën e West Ham. Palët ishin shumë pranë akordit dhe transferimi quhej thuajse i mbyllur por trajneri Allardyce bëri të ditur se mesfushori skocez nuk do të luajë me ekipin e tij duke ndërprerë bisedimet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.241Z

Dështon transferimi i Nasri te City?

Transferimi i mesfushorit të Arsenalit, Samir Nasri, te Manchester City, është bllokuar, shkruajnë mediat angleze. Sunday Mirror shkruan se Arsenali ka pranuar ofertën prej 25 milionëpaund për francezin, dhe Nasri ka pranuar pagën prej 180 mijë paund n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.476Z

Financat personale Transferimi i kredisë, shpesh pa interes

  Transferimi i kredive nga një bankë te një tjetër, deri më sot ka qenë vetëm një ofertë vetëm për biznesin e madh, të cilët përfituan në këtë mënyrë nga ulja e kostos së përgjithshme të kredive në tregun shqiptar. Por kohët e fundit, disa banka kanë filluar të ofroj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.553Z

Mourinjo: Transferimi i Nejmar tronditi merkaton e futbollit

Hoze Mourinjo iu kthye edhe një herë temës së meracatos së verës e vecanërisht blerjes së cmendur të Nejmar nga PSG për shumë e paimagjinueshme më parë, 222 milionë euro. Pasi batutës se ai vlente një stërlinë më shumë braziliani, The Special One u përqendrua fillimisht te blerj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama