Rezultate te kerkimit per termin: +Transferimi

Total: 4530
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.428Z

Transferimi i studimeve, afatet

Se shpejti, nis procesi i aplikimit, nepermjet dorezimit te dosjes. C’duhet te keni parasysh Te gjithe ata qe duan te transferojne studimet e larta nga universitetet private apo ata te huaja drejt universitetit te Tiranes kane afat deri me 18 shtator te dorezojne dosjen. Nderkohe qe fituesit do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.315Z

Stopohet transferimi i Behramit

Nga Express më 11 janar 2011 në ora 12:51 West Ham United e ka refuzuar ofertën e parë të Fiorentinës për Valon Behramin, njofton uebfaqja angleze skysports.com. Përfaqësuesi zviceran shihej pranë transferimit në klubin Viola, por gjërat kanë ndryshuar për një moment. Behrami, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.918Z

Transferimi i Suarezit te Bacelona, i pashmangshëm

E përditshmja spanjolle sportive SPORT, sot vjen me një lajm jo të mirë për tifozët e Liverpoolit. Sipas kësaj gazete, Barcelona ka arritur marrëveshje me vetë sulmuesin uruguaian, Luis Suarz, dhe transferimi i tij në Camp Nou është i pashm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.369Z

Transferimi i aksioneve, nuk ndryshohet pronesia

Transferimi i 70 per qind te pronesise se “Raiffeisen Bank” te Cembra Beteilingungs GmbH nuk do te ndryshoje asgje ne sherbimet dhe ne strukturen e pronesine ekonomike te bankes. Lajmin e dhane dje per median burimet zyrtare te “Raiffeisen” ne Shqiperi. Pronesia e RZB ne “Raiffeisen intern

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.278Z

Transferimi i çmimit, si dotë operohet mes vendeve

Të tjera rreth shkrimit Relacion mbi tatimin mbi të ardhurat TIRANE- Qeveria miratoi dje Projektligjin ”Për disa shtesa e ndryshime në ligjin Nr 8438, datë 28.12.1998 ”Për tatimin mbi të ardhurat” të ndryshuar, parashikon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.024Z

Transferimi, Lorik Cana është i Lacios

TIRANE-Në Turqi, presin vetëm zyrtarizimin e Gallatasarajit, por tashmë duket se nuk ka më dyshime: Lorik Cana do të luajë me Lacion sezonin e ardhshëm. Lajmi është bërë i ditur në të gjitha mediat italiane. "Lorik Cana është i Lacios, zyrtarizimi është çështje orësh", shkruan e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.506Z

Transferimi i studimeve tek Artet, si mund te aplikoni

Universiteti i Arteve do te ofroje mundesi transferimi studimesh midis programeve te te njejtit cikel, si dhe nga programet e meparshme ne programe te studimeve te ciklit te pare. Aplikimi per transferim studimesh ne Universitetin e Arteve behet individualisht, prane zyres se protokollit ne Rektorat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama