Rezultate te kerkimit per termin: +Transferimi

Total: 4530
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.315Z

Stopohet transferimi i Behramit

Nga Express më 11 janar 2011 në ora 12:51 West Ham United e ka refuzuar ofertën e parë të Fiorentinës për Valon Behramin, njofton uebfaqja angleze skysports.com. Përfaqësuesi zviceran shihej pranë transferimit në klubin Viola, por gjërat kanë ndryshuar për një moment. Behrami, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.918Z

Transferimi i Suarezit te Bacelona, i pashmangshëm

E përditshmja spanjolle sportive SPORT, sot vjen me një lajm jo të mirë për tifozët e Liverpoolit. Sipas kësaj gazete, Barcelona ka arritur marrëveshje me vetë sulmuesin uruguaian, Luis Suarz, dhe transferimi i tij në Camp Nou është i pashm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.369Z

Transferimi i aksioneve, nuk ndryshohet pronesia

Transferimi i 70 per qind te pronesise se “Raiffeisen Bank” te Cembra Beteilingungs GmbH nuk do te ndryshoje asgje ne sherbimet dhe ne strukturen e pronesine ekonomike te bankes. Lajmin e dhane dje per median burimet zyrtare te “Raiffeisen” ne Shqiperi. Pronesia e RZB ne “Raiffeisen intern

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.278Z

Transferimi i çmimit, si dotë operohet mes vendeve

Të tjera rreth shkrimit Relacion mbi tatimin mbi të ardhurat TIRANE- Qeveria miratoi dje Projektligjin ”Për disa shtesa e ndryshime në ligjin Nr 8438, datë 28.12.1998 ”Për tatimin mbi të ardhurat” të ndryshuar, parashikon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.024Z

Transferimi, Lorik Cana është i Lacios

TIRANE-Në Turqi, presin vetëm zyrtarizimin e Gallatasarajit, por tashmë duket se nuk ka më dyshime: Lorik Cana do të luajë me Lacion sezonin e ardhshëm. Lajmi është bërë i ditur në të gjitha mediat italiane. "Lorik Cana është i Lacios, zyrtarizimi është çështje orësh", shkruan e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.506Z

Transferimi i studimeve tek Artet, si mund te aplikoni

Universiteti i Arteve do te ofroje mundesi transferimi studimesh midis programeve te te njejtit cikel, si dhe nga programet e meparshme ne programe te studimeve te ciklit te pare. Aplikimi per transferim studimesh ne Universitetin e Arteve behet individualisht, prane zyres se protokollit ne Rektorat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.736Z

Transferimi në Real, vendim i drejtë

Mesfushori i Real Madridit, Fabio Coentrao ka insistuar se mori vendimin e drejtë për kalimin në Santiago Bernabeu gjatë verës. Reprezentuesi portugez para fillimit të këtij sezoni iu bashkua gjigantit madrilen nga Benfica në transferim me vlerë prej 30 milionë eurosh, dhe është i lumtur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama