Rezultate te kerkimit per termin: +Transferimi

Total: 4530
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.562Z

Një tjetër largim nga Chelsea, po shkon në Bundesliga

Chelsea po vazhdon spastrimet në skuadër. Papy Djilobodji është futbollisti i radhës që Guus Hiddink i ka bërë më dije se nuk ka vend në skuadër dhe se duhet të kërkoi largimin në janar. Ish mbrojtësi i Nantes ka dështua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.782Z

I ndodh Ronaldos, për herë të parë!

Cristiano Ronaldo regjistroi ndeshjen më të mirë në vitin 2015, duke shënuar pesë gola në fitoren 9:1 të Realit ndaj Granadas, në Santiago Bernabeu. Kjo ishte hera e parë që portugezi arrin të shënoi pesë gola në një n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.165Z

Një tjetër dëshmi, se De Gea po largohet (Foto)

David de Dea ka rritur zërat rreth një transferimi në Madrid, te Reali, si zëvendësues i Iker Casillasit. Portieri spanjoll, ka vendosur në shitje rezidencën e tij me 6 dhoma gjumi, në portalin e pasurive të patundshme, duke i vënë çmimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.345Z

E pabesueshme, kjo foto do të iu kushtoi 3 milion euro sheikëve

Fotoja që shihni më sipër do ti kushtojë Paris Saint Germain-it plot tre milionë euro. Fotoja është shkrepur në Paris ku mesfushori argjentinas Angel Di Maria kishte shkuar për të bërë vizitat mjekësore. AdPlatformZone = {id: "f95795dd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.121Z

Jovetiq hero i Interit, Milani dihet...(Video)

Kanë përfunduar takimet e xhiros së par në Serie A. Skuadra e Milanit ka humbur ndaj Fiorentinës me rezultat 2-0 me golat e shënuar nga Alonso 38' dhe Iliçiq nga pika e bardh në minutën 56'. Interi fitoi në minutat e fundit me golin e shënuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.507Z

Zyrtare: Ivan Perishiq, lojtar i Interit

Interi ka konfirmuar në mënyrë zyrtare transferimin e lojtarit të Wolfsburgut, Ivan Perishiq. Interi ka transferuar sulmuesin kroat Ivan Perishiq nga skuadra gjermane, Wolfsburg. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Transferimi është bërë p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.106Z

Podolski bën qare, e gjen skuadrën e re (Video)

Lukas Podolski e ka gjetur skuadrën e tij të radhës. Sulmuesi i Arsenalit para pak minutash ka arritur në Turqi ku gjetur marrëveshjen me Galatasarayn. Podolski brenda disa orëve do të prezantohet te Gallata ku do të luaj edicionin e ardhshëm në form

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama