Rezultate te kerkimit per termin: +Transferimi

Total: 4530
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.278Z

Transferimi i çmimit, si dotë operohet mes vendeve

Të tjera rreth shkrimit Relacion mbi tatimin mbi të ardhurat TIRANE- Qeveria miratoi dje Projektligjin ”Për disa shtesa e ndryshime në ligjin Nr 8438, datë 28.12.1998 ”Për tatimin mbi të ardhurat” të ndryshuar, parashikon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.024Z

Transferimi, Lorik Cana është i Lacios

TIRANE-Në Turqi, presin vetëm zyrtarizimin e Gallatasarajit, por tashmë duket se nuk ka më dyshime: Lorik Cana do të luajë me Lacion sezonin e ardhshëm. Lajmi është bërë i ditur në të gjitha mediat italiane. "Lorik Cana është i Lacios, zyrtarizimi është çështje orësh", shkruan e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.506Z

Transferimi i studimeve tek Artet, si mund te aplikoni

Universiteti i Arteve do te ofroje mundesi transferimi studimesh midis programeve te te njejtit cikel, si dhe nga programet e meparshme ne programe te studimeve te ciklit te pare. Aplikimi per transferim studimesh ne Universitetin e Arteve behet individualisht, prane zyres se protokollit ne Rektorat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.736Z

Transferimi në Real, vendim i drejtë

Mesfushori i Real Madridit, Fabio Coentrao ka insistuar se mori vendimin e drejtë për kalimin në Santiago Bernabeu gjatë verës. Reprezentuesi portugez para fillimit të këtij sezoni iu bashkua gjigantit madrilen nga Benfica në transferim me vlerë prej 30 milionë eurosh, dhe është i lumtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.700Z

UT, 187 studentet qe perfitojne nga transferimi i studimeve

Sonila Isaku Universiteti i Tiranes ka miratuar listen emerore te personave qe do te transferojne studimet e tyre nga universitete te tjera, brenda apo jashte vendit per ne Fakultetet e Universitetit te Tiranes. Jane 187 persona te cilet kane kerkuar per te transferuar studimet ne te gjitha fakult

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.062Z

Hummels Transferimi ne Mynih vendimi me i veshtire

Mats Hummels e ka pershkruar vendimin per te lene Borussia Dortmund dhe kaluar te Bayern Munchen si me i veshtiri i jetes se tij Transferimi i kapitenit te Dortmundit ne Allianz Arena u njoftua te marten me Hummels qe kishte rene dakord per nje marreveshje 5-vjecare per tu bashkuar me kampionet e Bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.546Z

Befasisht, dështon transferimi i Fletcher

Darren Fletcher nuk do të veshë fanellën e West Ham. Palët ishin shumë pranë akordit dhe transferimi quhej thuajse i mbyllur por trajneri Allardyce bëri të ditur se mesfushori skocez nuk do të luajë me ekipin e tij duke ndërprerë bisedimet.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama