Rezultate te kerkimit per termin: +Transmetimit

Total: 4510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.763Z

VIDEO/ E ngacmon me banane gjatë transmetimit, reagimi i tërbuar i gazetarit

Një gazetar i SportItalia ishte duke transmetuar direkt lidhur me lëvizjet e fundit të merkatos. Një djalë i ri iu afrua me një banane lodër dhe nisi ta ngacmonte. Gazetari reagoi disa herë duke u përpjekur ta largonte. Por pas këmbënguljes së djaloshit shakator, gazetari i merr banan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.327Z

Prezantuesja e Russia Today jep dorëheqje gjatë transmetimit

Një prezantuese e rrjetit televiziv Russia Today, me seli në SHBA, ka dhënë dorëheqjen drejtpërsëdrejti në televizion, në shenjë proteste ndaj ndërhyrjes së Rusisë në Krime të Ukrainës. Gjatë transmetimit, Liz Wahl ka thënë se nuk mund të punojë më për një rrjet që financohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.849Z

Turqi, reporteri arrestohet gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë

Turqi – Gazetarit të CNN-it, Ivan Watson, teksa të shtunën raportonte drejtpërdrejtë nga Stambolli, iu afruan ca meshkuj civilë të cilët kërkuan nga ai që të identifikohet me pasaportë. Ai ua tregoi atyre lejen për të punuar si gazetar në Turqi, të cilën nuk ia njohën. Ndërs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.394Z

Gjermania kontribuon ne krijimin e tregut unik te transmetimit te energjise ne Ballkanin Perendimor

Interesi i Gjermanise per sektorin e energjise ne Shqiperi nisi ne vitin 1988 kur ne prag te renies se Murit te Berlinit dhe regjimit komunist ne Shqiperi filloi bashkepunimi financiar mes dy vendeve. Qe atehere dhe deri me sot energjia mbetet nder sektoret prioritare te bashkepunimit ekonmomiko- f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.487Z

Lushnja pa energji, keputet linja e transmetimit 110kw

Moti i keq ka shkatuar probleme me furnizimin me energji elektrike te qytetit te Lushnjes. Si pasoje e ererave te forta eshte shkatuar nje defekt ne linjen 110 kilovolt te linjes se trasmetimit Lushnje-Durres ku jane shkeputur telat ne disa prej shtyllave. Nga mesnata e djeshme i gjithe r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.823Z

Shkencëtarët shpresojnë në ndalimin e transmetimit të AIDS

Paris -Shkencëtari francez Lik Montanjer, njëri prej fituesve në fushën e mjekësisë të Çmimit Nobel, deklaroi se besonte që transmetimi i AIDS do të ndalet brenda disa viteve. Montanjer, drejtor i fondacionit botëror për hulumtimin dhe ndaljen e AIDS, ka thënë se ndalja e transmetimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.642Z

Skandali në Gjykatën e Pukës, prokuroria filloi hetimet para transmetimit të videos

Adriatik Llalla - Prokurori i Përgjithshëm urdhëroi Prokurorinë e Tiranës, si dhe njësinë Task-Forcë, të zhvillojë një hetim të plotë dhe intensiv për të sqaruar rrethanat dhe përgjegjësitë e të gjithë personave të përfshirë në këtë situatë Ervis Çefa - Këshilli i Lart

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama