Rezultate te kerkimit per termin: +Trashegimia

Meta: total 475 / total_found 475 / time 0.000 / keyword[0] trashegimia / docs[0] 475 / hits[0] 574 /
Rama Ruajtem fasaden e stadiumit
  • 2016-08-12

Rama Ruajtem fasaden e stadiumit

brbrKryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj akuzave ne rrjetet sociale per shkaterrim te fasades se stadiumit Qemal Stafa Ne Facebook kreu i qeverise i konsideron ata si kujevenes profesioniste qe argument kane injorancen dhe qe kane vene alarmin per basorelieve pa asnje vlere brbr brbrKujevenesit pro

Fasada e Qemal Stafes Rama mohon prishjen Kthimi ne identitet veper brenda vepres
  • 2016-08-12

Fasada e Qemal Stafes Rama mohon prishjen Kthimi ne identitet veper brenda vepres

Transmetuar me 12082016 - 1329 Tirane 12 gusht 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama reagon lidhur me pretendimet se po prishet fasada e stadiumit Qemal Stafabr br Rama deklaron se fakti eshte qe fasada monument kulture po trajtohet me te gjitha standardet pro

Interviste Mirela Kumbaro Shqiperia ardhmeria e ndritur e nje thesari te pazbuluar
  • 2016-07-19

Interviste Mirela Kumbaro Shqiperia ardhmeria e ndritur e nje thesari te pazbuluar

Transmetuar me 08072016 - 1343 Interviste e Ministres se Kultures znj Mirela Kumbaro dhene gazetares Alessia Bottone Publikuar ne Baltic Review br br Nga Alessia Bottonebr br Imagjinoni nje vend ku qytetareve u eshte  ndaluar te largohen apo te zb

Prishja e murit te Pallati i Brigadave, këshilltari i Ramës sulmon Fidel Yllin
  • 2016-05-10

Prishja e murit te Pallati i Brigadave, këshilltari i Ramës sulmon Fidel Yllin

Këshilltari i kryeministrit Rama, Artan Shkreli, në mbrojtje të murit rrethues te Pallati i Brigadave, ka sulmuar hapur deputetin socialist, Fidel Ylli, duke e rreshtuar atë te mbrojtësit e vendimeve të Berishës. Me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook, Shkreli ironizon

Basha Rama mbron hoxhizmin
  • 2016-02-20

Basha Rama mbron hoxhizmin

brbrDemokratet jane mbledhur vetem pak metra larg sheshit ku u rrezua monumentit i ish-diktatorit Enver Hoxha per te perkujtuar nje moment te rendesishem ne historine shqiptare si 20 shkurti i 1991 Dhe lideri i opozites Lulzim Basha ka akuzuar ashper qeverine qe ne 25 vjetorin e kesaj ngjarje nuk zh

Faktet qe mbase nuk i dini per shpinen
  • 2016-02-02

Faktet qe mbase nuk i dini per shpinen

Transmetuar me 02022016 - 1352 Kur ka lindur dhimbja e shpines Perse neandertalet nuk vuanin nga ajo A kemi te gjithe te njejtin numer vertebrash Me poshte do te gjeni te parashtruara disa kuriozitete e fakte mbi shtyllen kurrizore d

Shtatorja per Ibrahim Rugoven mazhoranca refuzon prrezoluten e PD-se
  • 2016-01-22

Shtatorja per Ibrahim Rugoven mazhoranca refuzon prrezoluten e PD-se

Transmetuar me 21012016 - 1819 PUBLICITET Tirane 21 janar 2016 NOAal - Jane perfshire serish nga debatet ne Kuvend opozita dhe mazhoranca pasi projektrezoluta e Partise Demokratike per te nderuar figuren e presidentit te ndjer