Rezultate te kerkimit per termin: +Trashegimia

Meta: total 475 / total_found 475 / time 0.000 / keyword[0] trashegimia / docs[0] 475 / hits[0] 574 /
Krizat epileptike cfare duhet te dime
  • 2015-03-24

Krizat epileptike cfare duhet te dime

0 brbr SSSAbrASS brbrNese kryeni levizje te pakontrolluara apo keni crregullime ne te folur dhe humbje te vetedijes eshte mire qe menjehere te shkoni tek mjeku pasi mund te jeni prekur nga epilepsiabrbr brbrEpilepsia eshte crregullim i trurit qe karakterizohet nga kriza te perseritura dhe te paprov

Protesta qe zvogelon opoziten
  • 2015-03-23

Protesta qe zvogelon opoziten

Transmetuar me 22032015 - 2023 Nga Aleksander ipabr br Cikli i protestave te shpallura zyrtarisht nga Partia Demokratike eshte nje ide dhe nisme e ish-kryetarit te Partise se ciles lehtesisht iu bind edhe kryetari aktual Basha Ne parim nje opozite ka gjit

PD Rama prodhon konflikt politik deputetet ti kerkojne zhbllokimin e investimeve
  • 2015-02-22

PD Rama prodhon konflikt politik deputetet ti kerkojne zhbllokimin e investimeve

Transmetuar me 22022015 - 1518 Deputeti demokrat Gerti Bogdani PUBLICITET Tirane 22 shkurt 2015 NOAal- Partia Demokratike deklaron se modeli i Edi Rames eshte verifikuar e certifikuar si modeli i ngritur mbi mashtrim qe po perkeqe

Terri qe mpikset rreth ligjit te lustracionit
  • 2015-01-07

Terri qe mpikset rreth ligjit te lustracionit

e Merkure 7 Janar 20151254 pm AGRON TUFAbrbr   Ne mars te vitit 2013 nje grup specialistesh te Institutit te Studimeve per Krimet dhe Pasojat e Komunizmit me ndihmen dhe ndermjetesimin e fondacionit gjerman Konrad Adenauer beri nje vizite disaditore ne institutet e Kujtese

Si te luftojme ulceren ne stomak
  • 2014-12-18

Si te luftojme ulceren ne stomak

0 brbr brbrUlcera perfaqeson nje plage ose mungese indi ne murin e brendshem mukozen te stomakut ose te duodenit Faktoret qe ndikojne ne shfaqjen e problemeve te stomakut jane te shumta Ato lidhen me trashegimine familjare me perdorimin e preparateve anti-infalamatore ose kortizonikeve si dhe ng

Arvizu viziton Spacin para largimit Mbeta i mpire diktatura brutale
  • 2014-12-17

Arvizu viziton Spacin para largimit Mbeta i mpire diktatura brutale

SSSAbrASS SSSAbrASS brbrAmbasadori i SHBA-se Alexander Arvizu po pergatitet te largohet nga Shqiperia dhe te mos e humbur disa copeza historie ne vendin tona ai ka vizituar burgun e Spacitbrbr brbrNepermjet nje statusi ne Facebook Arvizu ka ndare me shqiptaret nje nga momentet e tij te fundit ne

PD ne Qytetin Studenti Jo kthim pas
  • 2014-12-09

PD ne Qytetin Studenti Jo kthim pas

e Marte 9 Dhjetor 20141317 pm Basha Meka e Jerusalemi yne Berisha Rama urrejtje si AliabrbrPartia Demokratike ka organizuar dje ne Qytetin Studenti nje takim me te rinjte ne kujtim Levizjes se Dhjetorit 90brGjate takimit kryetari i PD-se e cilesoi Qytetin Studenti si Meka dhe Je