Rezultate te kerkimit per termin: +Trashegimia

Meta: total 475 / total_found 475 / time 0.016 / keyword[0] trashegimia / docs[0] 475 / hits[0] 574 /
Basha Rinia refuzon kthimin mbrapa te hiqet dore nga trashegimia e Hoxhes
  • 2014-12-08

Basha Rinia refuzon kthimin mbrapa te hiqet dore nga trashegimia e Hoxhes

Transmetuar me 08122014 - 1125 Tirane 8 dhjetor 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha me rastin e dites se rinise ne nje forum te hapur me te rinjte ne Qytetin Studenti tha se ky eshte qyteti i pare i pas diktatures nga ku u hap nje faqe e

Pakicat Dule shton kritikat Rama po flet si Enver Hoxha
  • 2014-12-07

Pakicat Dule shton kritikat Rama po flet si Enver Hoxha

e Diele 7 Dhjetor 20141131 am p classwp-caption-textKreu i PBDNJ Vangjel DulebrbrKryetari i PBDNJ-se Vangjel Dule e krahasoi dje Kryeministrin Rama me Enver Hoxhen per deklaratat absolute qe ai ben kur flet per te drejtat e minoritetevebr 8221Sa here ngre zerin per te drejtat

Dule Barazimi i Himares me Tropojen nga Rama cenim barazie
  • 2014-12-06

Dule Barazimi i Himares me Tropojen nga Rama cenim barazie

Transmetuar me 06122014 - 1144 Tirane 6 dhjetor 2014 NOAal- Kreu i Partise Bashkimi per te Drejtat e Njeriut Vangjel Dule deklaroi se Kryeministri Edi Rama i mohoi Himares barazinebr br Duke komentuar replikat ne Kuvend gjate ineterpelances me Kryeministr

Dule Barazimi i Himares me Tropojen cenim barazie Reagon Rama
  • 2014-12-06

Dule Barazimi i Himares me Tropojen cenim barazie Reagon Rama

Transmetuar me 06122014 - 1144 Tirane 6 dhjetor 2014 NOAal- Kreu i Partise Bashkimi per te Drejtat e Njeriut Vangjel Dule deklaroi se Kryeministri Edi Rama i mohoi Himares barazinebr br Duke komentuar replikat ne Kuvend gjate ineterpelances me Kryeministr

Si ta kuptojme qe jemi prekur nga Prostata
  • 2014-12-04

Si ta kuptojme qe jemi prekur nga Prostata

0 brbr brbrProstata eshte nje problem shqetesues per meshkujt Por faktoret qe e nxisin jane mosha dhe trashegimnia familjare Problemet me prostaten jane shnderruar ne nje nder shqetesimet me serioze te moshave te medha e cila nese nuk trajtohet shpejt sjell pasoja fatale per jeten e pacientit sepse

Shqiperia 25 vjet pas renies se Murit te Berlinit
  • 2014-11-24

Shqiperia 25 vjet pas renies se Murit te Berlinit

e Hene 24 Nentor 20141235 pm ROMEO GURAKUQIbrbr   25-vjetori i renies se regjimeve diktatoriale komuniste ne Europen Lindore eshte nje moment i rendesishem reflektimi analize krahasimore ne pikepamje politike dhe historike qe per Shqiperine e nisur e fundit ne ate rruge dh

Hiqi duart Kryeminister
  • 2014-11-22

Hiqi duart Kryeminister

e Shtune 22 Nentor 20141135 am p classwp-caption-text Prec ZogajSSSAbrASSPRE ZOGAJSSSAbrASS  I kerkoj ndjese lexuesit qe kete shkrim nuk kam pasur mundesi ta shkruaj ne kohe reale me ngjarjen Por ngjarja eshte e tille qe nuk vjetrohet lehte nuk te shqitet lehte nga mendja Ne