Rezultate te kerkimit per termin: +Trashegimia

Meta: total 475 / total_found 475 / time 0.000 / keyword[0] trashegimia / docs[0] 475 / hits[0] 574 /
Presidentja e Kosoves kerkon njohje nga Vatikani
  • 2014-09-28

Presidentja e Kosoves kerkon njohje nga Vatikani

Transmetuar me 27092014 - 1721 Presidentja e Republikes se Kosoves zonja Atifete Jahjaga ne New York me sekretarin per marredhenie me jashte te Selise se Shenjte Pietro Parolin brbrPresidentja e Republikes se Kosoves zonja Atifete Jah

Gjirokaster 50 specialiste te rinj po restaurojne monumentet
  • 2014-09-26

Gjirokaster 50 specialiste te rinj po restaurojne monumentet

e Enjte 25 Shtator 20141336 pm Rreth 50 te rinj restauratore nga Ballkani dhe vende te ndryshme te Europes po punojne per mirembajtjen dhe restaurimin e komplekseve muzeale dhe banesave karakteristike ne Gjirokaster Kjo nisme realizohet ne kuader te Kampit Rajonal te Restaurimit

Artistja belge  kerkon atesine  nga ish-Mbreti
  • 2014-09-24

Artistja belge kerkon atesine nga ish-Mbreti

e Merkure 24 Shtator 20141311 pm Nje artiste belge ka hedhur per shqyrtim ne Gjykate pretendimet e saj se i ati eshte ish-Mbreti i Belgjikes Alberti II i cili ka pasur nje marredhenie jashtemartesore me nenen e saj nje baroneshe ne kohen kur ai ishte princ Nese pretendimet e 46-

Trashegimia  e se keqes
  • 2014-09-09

Trashegimia e se keqes

e Marte 9 Shtator 20141147 am BESNIK MUSTAFAJbrbr  Para disa ditesh zedhenesja e Partise Demokratike denoncoi emerimin e Erjon Bojaxhiut si kontrollor ne Aeroportin e Rinasit Mua me vjen keq qe detyrohem ta permend me emer kete qytetar te lire te Republikes se Shqiperise per

Nuk eshte i cmendur eshte antishqiptar
  • 2014-09-08

Nuk eshte i cmendur eshte antishqiptar

e Hene 8 Shtator 20141220 pm AGRON GJEKMARKAJbrbr  Pak dite me pare te gazeta Mapo lexova intervisten e Maks Velos dhe ne momentin e pare nuk u besova syve thashe me vete prit more se jam gabim Por pasi u ftillova dhe e rilexova kuptova qe duhej ti besoja te zezes mbi te bar

Projekti i strategjise se sigurise nacionale
  • 2014-08-25

Projekti i strategjise se sigurise nacionale

e Hene 25 Gusht 20141205 pm ROMEO GURAKUQIbrbr  shte nje nga projektaktet e aprovuara me nxitimin e dates 31 korrik 2014 qe pret gjykimin firmen heshtjen ose veton e Presidentit nderkohe qe Kryeministri ne daten 21 gusht 2014 duke thyer cdo norme te degjeses publike te nevoj

Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit
  • 2014-08-22

Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTO VIDEO FJALIMI I PLOT T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ne konferencen e pare pas sezioni