Rezultate te kerkimit per termin: +Trashegimia

Meta: total 475 / total_found 475 / time 0.000 / keyword[0] trashegimia / docs[0] 475 / hits[0] 574 /
Rama Universitetet e mbyllura gropa te zeza Ekonomia ne rritje
  • 2014-08-21

Rama Universitetet e mbyllura gropa te zeza Ekonomia ne rritje

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Kryeminisitri Edi Rama ne konferencen e tij per mediat e nisi fjalen me ceshtjen e turizmitbr br Ai tha duke iu referuar vetem numri

Rama Fullanit si kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes turp Cane u perjashtua
  • 2014-08-21

Rama Fullanit si kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes turp Cane u perjashtua

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ne konferencen e pare pas sezionit te pushimeve beri nje analize mbi situaten ekonomiko-sociale ne Shqiperi A

Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem
  • 2014-08-21

Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTO VIDEO FJALIMI I PLOT T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ne konferencen e pare pas sezioni

Turizmi i aventures 30 agjenci elitare turne ne Shqiperi
  • 2014-08-18

Turizmi i aventures 30 agjenci elitare turne ne Shqiperi

e Premte 15 Gusht 20140853 am brbrShqiperia ime fantastike eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe cdo jave te sjelle ne vemendjen e lexuesit shqiptar destinacionet dhe atraksionet turistike te cilat vlejne te vizitohen pergjate vitit 2014 Ky supleme

Historia te gjitha rruget te cojne ne qytetin e Durresit
  • 2014-08-18

Historia te gjitha rruget te cojne ne qytetin e Durresit

e Enjte 7 Gusht 20141738 pm p classwp-caption-text Mozaiku ne DurresbrbrShqiperia ime fantastike eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe cdo jave te sjelle ne vemendjen e lexuesit shqiptar destinacione dhe atraksione turistike te cilat vlejne te vizi

Berati qyteti ku historia e ka shok turizmin
  • 2014-08-18

Berati qyteti ku historia e ka shok turizmin

e Shtune 2 Gusht 20141240 pm p classwp-caption-text Qyteti i BeratitSSSAbrASS8220Shqiperia ime fantastike8221 eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe cdo jave te sjelle ne vemendjen e lexuesit shqiptar destinacione dhe atraksione turistike te cilat v

Pavaresia e SHBA Obama mesazh falenderimi Nishanit
  • 2014-07-16

Pavaresia e SHBA Obama mesazh falenderimi Nishanit

Transmetuar me 16072014 - 1834 Barack Obama Bujar Nishani PUBLICITET Tirane 16 korrik 2014 NOAal- Presidenti i Shteteve te Bashkuara te Amerikes Barack Obama i ka derguar nje mesazh falenderimi Kreut te Shtetit shqiptar Bujar Nishani n