Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.056Z

Turqi, vriten tre ushtarë dhe tre kurdë

Militantët kurdë kanë sulmuar gjatë natës bazat ushtarake në juglindje të Turqisë, duke vrarë tre ushtarë turq. Agjencia turke e lajmeve Anatolia njofton se gjatë përleshjeve kanë mbetur të vrarë edhe tre rebelë kurd&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.329Z

Tre lakuriqët

Tre lakuriqë nate, shokë të vjetër, takohen me njëri-tjetrin pas pak shumë kohësh dhe vendosën që po atë mbrëmje, të bëjnë një garë gjuetie sëbashku, për të parë se kush i kishte reflekset më të mira. Bie nata dhe të tre nisen! Pas dy orësh takohen te vendi ku e ksihin lën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.726Z

Tre kundër Amerikës

Share Presidentët e Iranit, Afganistanit dhe Pakistanit po festojnë në mënyrë demonstrative miqësinë e tyre. Në një takim dy ditor mes tyre do flitet për luftën kundër terrorit, për bisedimet me talibanët dhe mbi të gjitha do i tregohet Amerikës: Ne mundemi ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.316Z

Rikthehen "Tre muskultierët"

Nuk kanë humbur asgjë nga magjia dhe pasioni i tyre, ndonëse kantautori Elton Deda prej 6 vitesh vijon karrierën në Amerikë, ku së fundi ka nxjerrë në treg dhe një album me 12 këngë të rrymës, Rock dhe Blues.“është kënaqësi e madhe të gjendesh pranë Sandrit dhe Redit, me gallat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.190Z

Po trafikonin tre femra, tre persona në pranga

Në prangat e policisë ranë shtetasitZylyftar Hakuran Tare, 26 vjeç, banues në Tiranë, Ilir Ali Saraçi, 26 vjeç, banues në Tiranë si dhe Agron Tahir Sinani, 25 vjeç, banues në Kukës, i dënuar më parë. Ndërkohë, është shpallur në kërkim shtetasi Kudusi Hoka, 25 vjeç. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.389Z

Juventusi, tre oferta për tre sulmues

Skuadra kampione e Italisë, Juventus, po përgatitet për t’i bërë goditjet e verës në këtë afat kalimtar. Bardhëzinjët kanë përgatitur tre oferta për tre sulmues. Bëhet fjalë për anëtarin e Manchester Unit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.772Z

Sulmoi me granatë tre persona, kapet pas tre vitesh nga policia

Gazeta Shqip31-vjeçari është arrestuar në kryeqytet. Ai fshihej prej disa kohësh tek disa miq të tij Kërkohej prej tre vitesh nga policia e Vlorës për një tentativë vrasjeje, arrestohet në Tiranë një 31-vjeçar nga Selenica. Burimet zyrtare të policisë së qytetit bregdetar deklaruan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama