Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Meta: total 1000 / total_found 176767 / time 0.065 / keyword[0] tre / docs[0] 176767 / hits[0] 263242 /
No Pic available
  • 2019-03-28

1 mln paund drogë në banesë, kapen kopshtarët shqiptarë në Britani (Emrat)

Dy kopshtarë kanabisi që kujdeseshin për një fabrikë droge me vlerë 1 milionë paund, ishin pjesë e një rrjeti kriminal. Sipas BBC, dy shtetasit shqiptar: 29-vjeçari Daniel Muhaj dhe 35-vjeçari Eglant Selenica jetonin në një zonë industriale në Redgrave, Suffolk. Dyshja, tashmë e arr

Vettingu në polici, Lleshaj: Kostoja, 3 milionë dollarë
  • 2019-03-28

Vettingu në polici, Lleshaj: Kostoja, 3 milionë dollarë

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Parlamenti se kostoja e procesit të vettingut në polici do të jetë 3 mln dollarë. Ai sqaroi se ky proces do të jetë i ndarë në 3 faza dhe 393 persona do të merren me këtë proces. “Ndërkombëtarët vijojnë të mbështesin reformat në

Vrasësit e Jurgen Kurtit mohojnë njëri-tjetrin: Na bënë shokë me dhunë në qeli
  • 2019-03-28

Vrasësit e Jurgen Kurtit mohojnë njëri-tjetrin: Na bënë shokë me dhunë në qeli

Tre të rinjtë, arrestuar si pjesë e grupit që ekzekutuan Jurgen Kurtit më 18 mars në rrugën Zef Jubani, do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Në një seancë me dyer të mbyllur me kërkesë të prokurorisë për shkak të sekretit hetimor, Gjykata Penale ka caktuar

Boja te ministria/ Nga Tahiri te rokada Xhafaj-Lleshaj, PD tregon domethënien
  • 2019-03-28

Boja te ministria/ Nga Tahiri te rokada Xhafaj-Lleshaj, PD tregon domethënien

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi përmes një postimi në Facebook, ka treguar domethënien e 3 njollave me bojë të zezë tek Ministria e Brendshme. Në statusin e tij Bardhi shkruan se: Shqipërinë e ka nxirë Edi Rama duke e kthyer në këto 6 vite në bazë operacionale të krim

Vrasësi i Jurgen Kurtit jetë mes luksit, flet nëna: Djali ska makinë, jetojmë me një dyqan të vogël
  • 2019-03-28

Vrasësi i Jurgen Kurtit jetë mes luksit, flet nëna: Djali ska makinë, jetojmë me një dyqan të vogël

Olsi Qalliaj është një ndër tre personat e arrestuar, i dyshuar si bashkëpunëtori i autorit të vrasjes së Jurgen Kurtit në Tiranë. E ndërsa sot u bënë publike të tjera fakte, që duket se implikojnë edhe më shumë personat e arrestuar, përfshirë edhe Qalliajn, e ëma e tij, Edlira

Zjarr përbindësh/ Njerëzit varen me litar e hidhen nga dritaret për të shpëtuar (VIDEO)
  • 2019-03-28

Zjarr përbindësh/ Njerëzit varen me litar e hidhen nga dritaret për të shpëtuar (VIDEO)

Një zjarr përbindësh ka shpërthyer në një bllok zyrash në Dhaka të Bangladeshit, duke i marrë jetën të paktën pesë personave. Pamjet e publikuara nga mediat ndërkombëtare tregojnë tmerrin që kanë përjetuar qindra të tjerë, të cilët janë mbërthyer nga frika për jetën e tyre

FOTOLAJM/ Protestuesi i veçantë zbulon harkun e triumfit të Turpit!
  • 2019-03-28

FOTOLAJM/ Protestuesi i veçantë zbulon harkun e triumfit të Turpit!

Dilaver Nela është kthyer në protestuesin më IN të momentit, pasi është shfaqur në tubimet e opozitës dhe kongresin e PS me versionin e tij  të shprehjes së revoltës ndaj politikës. Më 16 mars 2019, ai protestoi kundër 3 partive kryesore me parullën: Shoqëria Civile: PS, PD, LSI s