Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.316Z

Rikthehen "Tre muskultierët"

Nuk kanë humbur asgjë nga magjia dhe pasioni i tyre, ndonëse kantautori Elton Deda prej 6 vitesh vijon karrierën në Amerikë, ku së fundi ka nxjerrë në treg dhe një album me 12 këngë të rrymës, Rock dhe Blues.“është kënaqësi e madhe të gjendesh pranë Sandrit dhe Redit, me gallat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.190Z

Po trafikonin tre femra, tre persona në pranga

Në prangat e policisë ranë shtetasitZylyftar Hakuran Tare, 26 vjeç, banues në Tiranë, Ilir Ali Saraçi, 26 vjeç, banues në Tiranë si dhe Agron Tahir Sinani, 25 vjeç, banues në Kukës, i dënuar më parë. Ndërkohë, është shpallur në kërkim shtetasi Kudusi Hoka, 25 vjeç. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.389Z

Juventusi, tre oferta për tre sulmues

Skuadra kampione e Italisë, Juventus, po përgatitet për t’i bërë goditjet e verës në këtë afat kalimtar. Bardhëzinjët kanë përgatitur tre oferta për tre sulmues. Bëhet fjalë për anëtarin e Manchester Unit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.772Z

Sulmoi me granatë tre persona, kapet pas tre vitesh nga policia

Gazeta Shqip31-vjeçari është arrestuar në kryeqytet. Ai fshihej prej disa kohësh tek disa miq të tij Kërkohej prej tre vitesh nga policia e Vlorës për një tentativë vrasjeje, arrestohet në Tiranë një 31-vjeçar nga Selenica. Burimet zyrtare të policisë së qytetit bregdetar deklaruan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.522Z

Elbasan pezullohen tre mjeke

brbrEdmont Laho Doreida Shuku dhe Fadil Brazhda jane tre mjeket e pezulluar nga detyra nga Prokuroria e Elbasanit tre muaj pas vdekjes se vajzes 1-vjecare ne spitalin pedriatik te ketij qyteti Vendimin per Lahon Shukun dhe Brazhden eshte marre pas ekspertizes mjeko-ligjore qe i eshte bere foshnjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.285Z

Partizani përzë tre brazilianët

Nga Altin Latifi TIRANE- Trajneri i Partizanit Shpëtim Duro ka përzënë nga skuadra tre lojtarët brazilianë të ardhur në muajin gusht, Bruno, Kastelani e Roma. Vendimi është marrë nga vetë tekniku, që ia ka komunikuar këtë presidentit të klubit Albert Xhani. "Nëse do mbaji,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.932Z

Tre maskarenjtë e Shqipërisë

Nga Artan Fuga I duan komisionet në qendrat e votimit sepse duan të manipulojnë votat? Po, sigurisht! Por, kaq është shumë pak. Cfarë tregon sociologjia e këtyre komisioneve shumë më tepër sesa kaq? Aty përqendrohet pabesia e forcave politike karshi njera tjetrës. Pabesia përmbi b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama