Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Meta: total 1000 / total_found 176767 / time 0.065 / keyword[0] tre / docs[0] 176767 / hits[0] 263242 /
Mourinho: Në fund të dhjetorit kapim vendin e katërt
  • 2018-11-02

Mourinho: Në fund të dhjetorit kapim vendin e katërt

Jose Mourinho i drejtpërdrejtë mbi mundësitë e Manchester United për të fituar titullin kampion në Premier League. Trajneri i Djajve të Kuq nuk sheh vend për diskutim për këtë çështje, madje më i shqetësuar është për diferencën prej 5 pikësh me Arsenalin që mban vendin e dytë.

Uji në shishe i ndotur, me infeksione fekale pas analizave
  • 2018-11-02

Uji në shishe i ndotur, me infeksione fekale pas analizave

Ujësjellësit jo në të gjithë qytetet e vendit tonë të garantojnë që uji që sjellin në shtëpi është i pijshëm. Për këtë arsye shqiptarët blejnë ujë të ambalazhuar. Po çfarë uji pinë shqiptarët? Top Channel dërgoi 6 kampionë uji të ambalazhuar pranë Institutit të Shën

Inskenohet vrasja e Arjan Ferracakut dhe Fatbardh Licit në Shkodër (VIDEO)
  • 2018-11-01

Inskenohet vrasja e Arjan Ferracakut dhe Fatbardh Licit në Shkodër (VIDEO)

Emisioni “Top Story” në TCH përmes inskenimeve dhe improvizimeve në terren, solli në vëmendje ngjarjen e dates 10 Gusht të vitit 2018, ku Fatbardh Lici mbeti i vrarë teksa pinte kafe në një local në algjen Kiras, prej 6 plumbave në drejtim të tij. Fatbardh Lici ishte kunat i

Kuvendi miraton dy të zgjedhurit e PS-së për KQZ
  • 2018-11-01

Kuvendi miraton dy të zgjedhurit e PS-së për KQZ

Pas një votimi të fshehtë, Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar me votat e mazhorancës, 74 pro, dy anëtarët e rinj të PS për Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Në seancën e sotme plenare, pas fjalës së kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla,  i cili bëri prezantimin e dy

Tregtonin droga të forta në Lushnje, 3 të arrestuar (EMRAT & VIDEO)
  • 2018-11-01

Tregtonin droga të forta në Lushnje, 3 të arrestuar (EMRAT & VIDEO)

Një operacion i Policisë së Lushnjës, i koduar Louse ka përfunduar me goditjen e një grupi që tregtonte droga të forta në qytet, teksa në pranga kanë përfunduar 3 persona. Pas një hetimi 3 mujor me metodat proaktive u bë i mundur arrestimi në flagrancë i tre shtetasve: Ervis Çoku, 3

Ligji i ri, ndalohet importi i makinave të vjetra me mbi 10 vjet
  • 2018-11-01

Ligji i ri, ndalohet importi i makinave të vjetra me mbi 10 vjet

Zyrtarizohet vendimi për mos importimin e automjeteve me moshë më të vjetër se 10 vjet. Nga 1 Janari në doganat shqiptare nuk do të kryhet asnjë procedurë zhdoganimi për këtë kategori mjetesh, ndërkohë standardi i motorëve të lejuar është Euro 5 për autoveturat e reja dhe Euro 4

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama