Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.327Z

Tre shënime (absurde) për tre lajme dite

Nga Mentor Kikia Ditën që shefi i sigurisë në bazën ushtarake të Farkës, duhej të ishte në punë dhe të kishte kontrolluar dhe firmosur, për të lejuar ose jo, ngritjen në fluturim të helikopterit ushtarak që u rrëzua në liqenin e Shkodrës, ai fluturonte me helikopterin e një ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.818Z

Aksioni antidrogë, tre në pranga, tre në kërkim

Berat Policia e Beratit ka arritur të sekuestrojë një sasi prej 64.5 kg marijuanë, që po transportohej drejt Tiranës dhe ka vënë në pranga tre persona dhe shpallur në kërkim tre të tjerë. Sasia e drogës është sekuestruar dje në aksin rrugor Berat - Ura Vajgurore, ndërsa transporto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.678Z

Tre femrat tre divorce dhe nje shtepi

Po bëhen gati për të dalë në skenën e Teatrit "Aleksandër Mosiu". Janë Sanie Hoti, Era Çaushi dhe Adelina Muça. Tre protagonistet e komedisë “Tri femra, tre divorce dhe një shtëpi”. Komedia me autor Alil Var

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.220Z

Tre presidentët, projekt për rrugën që lidhin tre vendet

 Tre presidentët, Topi, Mesiç e Vujanoviç kanë zhvilluar një takim në qytetin e Shkodrës SHKODER- Tre presidentë të vendeve fqinjë, përkatësisht Shqipërisë, Kroacisë dhe Malit të Zi kanë zhvilluar dje një vizitë dhe takim të përbashkët në qytetin e Shkodrës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.771Z

Tre individualistë

Tre artistë të rinj hapën ekspozitën e tyre në hollin e BKUK-së. Albulen Neziri, Gazmend Beshiri dhe Visar Grajçevci shquhen me individualitetin e tyre krijues. Nga Alfred Beka më 18 maj 2011 në ora 12:11 Në hollin e Bibliotekës Kombëtare dhe Universitare të Kosovës, të martën, u h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.266Z

Tre aksione antikontrabandë në tre pika doganore

Tiranë - Tre aksione antikontrabandë janë finalizuar mëngjesin e kësaj të enjteje nga Drejtoria e Përgjithshme e Doganave. Operacionet janë zhvilluar në tre pika doganore, si në Kakavijë, Qafë Botë dhe në Shkodër. Operacioni i parë u finalizua në Degën Doganore Kakavijë ku u bll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.874Z

Aksidentet, tre vdesin dhe tre plagosen

Tre te vdekur dhe po kaq te plagosur eshte bilanci i dy aksidenteve te ndodhura brenda gjashte oreve ne Fushe-Kruje dhe Shkoder. Ngjarja me e rende ka ndodhur mbreme rreth ores 20:30 ne autostraden e vdekjes, Fushe-Kruje-Tirane, kur dy autovetura tip "Benz" jane perplasur me njera tjetren kok me kok

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama