Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.678Z

Tre femrat tre divorce dhe nje shtepi

Po bëhen gati për të dalë në skenën e Teatrit "Aleksandër Mosiu". Janë Sanie Hoti, Era Çaushi dhe Adelina Muça. Tre protagonistet e komedisë “Tri femra, tre divorce dhe një shtëpi”. Komedia me autor Alil Var

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.220Z

Tre presidentët, projekt për rrugën që lidhin tre vendet

 Tre presidentët, Topi, Mesiç e Vujanoviç kanë zhvilluar një takim në qytetin e Shkodrës SHKODER- Tre presidentë të vendeve fqinjë, përkatësisht Shqipërisë, Kroacisë dhe Malit të Zi kanë zhvilluar dje një vizitë dhe takim të përbashkët në qytetin e Shkodrës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.771Z

Tre individualistë

Tre artistë të rinj hapën ekspozitën e tyre në hollin e BKUK-së. Albulen Neziri, Gazmend Beshiri dhe Visar Grajçevci shquhen me individualitetin e tyre krijues. Nga Alfred Beka më 18 maj 2011 në ora 12:11 Në hollin e Bibliotekës Kombëtare dhe Universitare të Kosovës, të martën, u h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.266Z

Tre aksione antikontrabandë në tre pika doganore

Tiranë - Tre aksione antikontrabandë janë finalizuar mëngjesin e kësaj të enjteje nga Drejtoria e Përgjithshme e Doganave. Operacionet janë zhvilluar në tre pika doganore, si në Kakavijë, Qafë Botë dhe në Shkodër. Operacioni i parë u finalizua në Degën Doganore Kakavijë ku u bll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.874Z

Aksidentet, tre vdesin dhe tre plagosen

Tre te vdekur dhe po kaq te plagosur eshte bilanci i dy aksidenteve te ndodhura brenda gjashte oreve ne Fushe-Kruje dhe Shkoder. Ngjarja me e rende ka ndodhur mbreme rreth ores 20:30 ne autostraden e vdekjes, Fushe-Kruje-Tirane, kur dy autovetura tip "Benz" jane perplasur me njera tjetren kok me kok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.962Z

Lotaria Kombetare dhuron tre makina per tre fitues fatlume

e Marte 11 Nentor 20140611 am brbrdo te diel deri me date 30 nentor nje lojtar i Loto 6 nga 39 do te fitoje nje makine te re me zero kilometra dhurate nga Lotaria Kombetare Per te marre pjese ne promocion duhet te keni nje bilete me te pakten tre parashikime te vlefshme per shor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.056Z

Turqi, vriten tre ushtarë dhe tre kurdë

Militantët kurdë kanë sulmuar gjatë natës bazat ushtarake në juglindje të Turqisë, duke vrarë tre ushtarë turq. Agjencia turke e lajmeve Anatolia njofton se gjatë përleshjeve kanë mbetur të vrarë edhe tre rebelë kurd&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama