Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.874Z

Aksidentet, tre vdesin dhe tre plagosen

Tre te vdekur dhe po kaq te plagosur eshte bilanci i dy aksidenteve te ndodhura brenda gjashte oreve ne Fushe-Kruje dhe Shkoder. Ngjarja me e rende ka ndodhur mbreme rreth ores 20:30 ne autostraden e vdekjes, Fushe-Kruje-Tirane, kur dy autovetura tip "Benz" jane perplasur me njera tjetren kok me kok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.962Z

Lotaria Kombetare dhuron tre makina per tre fitues fatlume

e Marte 11 Nentor 20140611 am brbrdo te diel deri me date 30 nentor nje lojtar i Loto 6 nga 39 do te fitoje nje makine te re me zero kilometra dhurate nga Lotaria Kombetare Per te marre pjese ne promocion duhet te keni nje bilete me te pakten tre parashikime te vlefshme per shor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.056Z

Turqi, vriten tre ushtarë dhe tre kurdë

Militantët kurdë kanë sulmuar gjatë natës bazat ushtarake në juglindje të Turqisë, duke vrarë tre ushtarë turq. Agjencia turke e lajmeve Anatolia njofton se gjatë përleshjeve kanë mbetur të vrarë edhe tre rebelë kurd&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.329Z

Tre lakuriqët

Tre lakuriqë nate, shokë të vjetër, takohen me njëri-tjetrin pas pak shumë kohësh dhe vendosën që po atë mbrëmje, të bëjnë një garë gjuetie sëbashku, për të parë se kush i kishte reflekset më të mira. Bie nata dhe të tre nisen! Pas dy orësh takohen te vendi ku e ksihin lën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.726Z

Tre kundër Amerikës

Share Presidentët e Iranit, Afganistanit dhe Pakistanit po festojnë në mënyrë demonstrative miqësinë e tyre. Në një takim dy ditor mes tyre do flitet për luftën kundër terrorit, për bisedimet me talibanët dhe mbi të gjitha do i tregohet Amerikës: Ne mundemi ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.316Z

Rikthehen "Tre muskultierët"

Nuk kanë humbur asgjë nga magjia dhe pasioni i tyre, ndonëse kantautori Elton Deda prej 6 vitesh vijon karrierën në Amerikë, ku së fundi ka nxjerrë në treg dhe një album me 12 këngë të rrymës, Rock dhe Blues.“është kënaqësi e madhe të gjendesh pranë Sandrit dhe Redit, me gallat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.190Z

Po trafikonin tre femra, tre persona në pranga

Në prangat e policisë ranë shtetasitZylyftar Hakuran Tare, 26 vjeç, banues në Tiranë, Ilir Ali Saraçi, 26 vjeç, banues në Tiranë si dhe Agron Tahir Sinani, 25 vjeç, banues në Kukës, i dënuar më parë. Ndërkohë, është shpallur në kërkim shtetasi Kudusi Hoka, 25 vjeç. K

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama