Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Meta: total 1000 / total_found 176767 / time 0.065 / keyword[0] tre / docs[0] 176767 / hits[0] 263242 /
Dhuna në ndeshjen me Laçin, FSHF-ja burgos Tiranën
  • 2019-04-01

Dhuna në ndeshjen me Laçin, FSHF-ja burgos Tiranën

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit ka publikuar vendimet e marra për shkeljet dhe parregullsitë e konstatuara në fundjavën e shkuar në futbollin shqiptar. Në vendimin e publikuar pak minuta më parë, skuadra që është prekur më shumë është Tirana. Bardheblut

3 muaj punë për të jetuar si mbret, kur shkarkimi vlen miliona!
  • 2019-04-01

3 muaj punë për të jetuar si mbret, kur shkarkimi vlen miliona!

Thierry Henry sfidon Pep Guardiolën, Jose Mourinhon dhe Zinedine Zidane, por jo në garën për trajnerin më të mirë në botë por atë më të paguarin. Askush si ai. Edhe pse pati një eksperiencë fare të shkurtër te Monaco që zgjati rreth 3 muaj, Henry është trajneri më i paguar për

Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto)
  • 2019-03-31

Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto)

Policia e Durrësit ka parandaluar grabitjen me armë zjarri të një pike karburantit, duke çuar në pranga një 26 vjeçar dhe duke shpallur në kërkim dy të tjerë. Seksioni i Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës , në bashkëpunim me shërbimet e Policisë së Rendit, në

Përleshje në Gaza, ushtria izraelite vret 4 palestinezë (Foto)
  • 2019-03-31

Përleshje në Gaza, ushtria izraelite vret 4 palestinezë (Foto)

Tre demonstrues palestinezë u vranë gjatë përleshjeve me ushtrinë izraelite në pengesën mbrojtëse midis Gazës dhe shtetit hebre, me rastin e “Ditës së Tokës” dhe përvjetorit të “Marshimit të Kthimit”. Lajmi është raportuar nga agjencia Wafa, e cila gjithashtu

No Pic available
  • 2019-03-31

VDEKJET NË PUNË VRASJET QË SBËJNË ZHURMË!

Nga Klodian TOMORRI Krahas vrasjeve të bujshme në seri që kanë tronditur gjithë vendin, Shqipëria është përballur ditët e fundit me një fenomen tjetër po kaq të rëndë, por që fatkeqësisht nuk merr të njëjtën hapësirë publike. Bëhet fjalë për aksidentet fatale në punë, ku v

Vajton Ujkonja/ Napoli mposht me poker Romën në Olimpico
  • 2019-03-31

Vajton Ujkonja/ Napoli mposht me poker Romën në Olimpico

As Claudio Ranieri nuk mund ti bëjë derman Romës, që vijon të jetë në rënie të lirë, teksa këtë fundjavë ka pësuar humbjen e radhës. Verdhekuqtë u dorëzuan në Olimpico përballë Napolit, në sfidën të cilën e humbën me rezultatin e thellë 1-4 dhe kompromentuan objektivin për

Ukraina në zgjedhje për një President si shpëtimtar!
  • 2019-03-31

Ukraina në zgjedhje për një President si shpëtimtar!

Tri kandidatët favorit për zgjedhjet presidenciale në Ukrainë: Petro Poroshenko,Yulia Tymoshenko dhe Volodymyr Zelenskyy Ukrainasit po votojnë sot në zgjedhjet presidenciale. Sondazhet sugjerojnë se 35 milionë qytetarët me të drejtë vote, duan të zgjedhin një udhëheqës që mund ta ço

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama