Rezultate te kerkimit per termin: +Tregtis

Total: 3721
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.929Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.689Z

Paketa fiskale, Dhoma Amerikane e Tregtisë: Duhet transparencë

TIRANE - Dhoma Amerikane e Tregtisë ka reaguar sot në lidhje me paketën e re fiskale, duke kritikuar qeverinë për faktin se nuk ka marrë opinionin e sektorit privat. Në një deklaratë të shpërndarë për mediat, Dhoma Amerikane e Tregtis&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.009Z

Bernard Nikaj, ministër i Tregtisë dhe Industrisë

 Kryeministri Hashim Thaçi e ka emëruar një javë më parë Bernard Nikajn në postin e ministrit të Tregtisë dhe Industrisë. Prej muajsh ai ka qenë vetëm ushtrues detyre në këtë post. Vendimi nuk është publikua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.895Z

Kosova firmos marrëveshjen eparë të tregtisë së lirë

TURQI - Kosova ka nëshkruar sot marrëvëshjen e saj të parë të tregtisë së lirë, si shet i pavarur, me Turqinë. Lajmin e ka publikuar në Fb, ministrja Mimoza Kusari.Nën foton e publikuar, Kusari shkruan: "Sapo nënshkruam marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.732Z

Shqipëri-Kosovë, themelohetDhoma Kombëtare e Tregtisë

Të tjera rreth shkrimit pic.twitter.com/U8tpDOxBLe April 16, 2014 KUKËS - Një premtim i bërë realitet. Nënshkruhet marrëveshja për themelimin e Dhomës Kombëtare e Tregtisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.929Z

Dhomat e Tregtisë, dyshimepër paketën e re fiskale

TIRANE- Ndërsa i afrohemi ditës së miratimit të buxhetit të vitit 2014, sipërmarrësit vendas dhe të huaj shprehin gjithmonë e më shumë rezervat e tyre për sa i përket transparencës së tij, duke u veçuar ndër t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.656Z

Dhoma e Tregtisë - Financave: Shlyeji borxhin sipërmarrjeve private

TIRANE - Borxhi që Ministria e Financave ka ndaj sipërmarrjeve private ka sjellë edhe reagimin e Dhomës sh Tregtisë së Tiranës.Në një prononcim për mediat, kreu i këtij organizmi Nikolin Jaka, i ka kërkuar Ministrisë së Financave

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama