Rezultate te kerkimit per termin: +Tritan +Shehu

Total: 1420
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.739Z

Aksidentohet ish kryetari i PD dhe ish-zvkryeministri Tritan Shehu

Tritan Shehu PUBLICITET Ish kryetari i Partise Demokratike Tritan Shehu eshte perfshire ne nje aksident automobilistik teksa udhetonte me makinen e tij  ne aksin rrugor Gjirokaster- Tepelenebr br Ngjarja ka ndodhur diten e sotme kur makina me te cilen udhetonte ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.255Z

Tritan Shehu rrezikon te mbytet ne Jon

Rrezikon te mbytet ne  detin Jon deputeti i Partise Demokratike, Tritan Shehu. Nje stuhi e papritur qe ka perfshire pasditen e djeshme brigjet e Vlores, e ka gjetur deputetin e selise blu ne mes te detit, duke shetitur me jahtin “Xhenesis”, pronesia e te cilit ende nuk e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.245Z

Tritan Shehu: Propozoj të mos ketë fare kryesi të PD-së

Ish- deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, është shprehur se në ristrukturimin e PD-së pas zgjedhjeve të 23 qershorit, ekziston ideja për të mos pasur kryesi të partisë. Ka modele të huaja që nuk kanë kryesi partie. Ky është edhe propozimi im, është shprehur Shehu në emi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.161Z

Tritan Shehu: Si më morën peng në Lushnje, në 97-n

Viti 1997 ishte më i vështiri për Shqipërinë që nga rënia e diktaturës. Ai ishte posaçërisht i vështirë për Partinë Demokratike në pushtet për shkak të rënies së firmave piramidale, por vetë Tritan Shehu e mban mend me detaje 25 janarin e 1997-ës. Në prizmin personal, e nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.029Z

Tritan Shehu: Do bëjmë opozitë konstruktive, pa bojkot e dhunë

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, thotë se ata do të bëjnë një opozitë konstruktive, ndryshe nga opozita që bëri Partia Socialiste. PD-ja është një parti demokratike, pjesë e familjes së PPE. Pra të gjitha veprimet e opsionet e saj do jenë thellësisht de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.391Z

Tritan Shehu: Prita Meksin në Rinas, ishte thjesht aksident

Tritan Shehu, ish-ministër i Shëndetësisë në vitin 1992, komenton incidentin me avionin e ish-kryeministrit Aleksandër Meksi në Rinas. Ndërkohë që Meksi dhe djali i tij kanë pak a shumë dyshime se mund të jetë një skenar për eliminimin e kryeministrit të asaj kohe, Tritan Shehu dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.791Z

Tritan Shehu sqaron keqkuptimin me keshilltarin e PDR-se

Ish-nenkryetari i Partise Demokrate te Re, Tritan Shehu me ane te nje deklarate per shtyp sqaroi se keshilltari, Geri Selenica nuk eshte perzgjedhur ne kete Keshill nga PDR-ja, por nga Partia Demokristiane. "Keshilltari i Keshillit Bashkiak te Tiranes, Geri Selenica nuk ka qene asnjehere keshilltar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama