Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Meta: total 1000 / total_found 4081 / time 0.002 / keyword[0] tritol / docs[0] 4081 / hits[0] 6147 /
Fushë Krujë, shoqërohen 5 persona për tritolin ndaj shtyllës së tensionit
  • 2019-03-19

Fushë Krujë, shoqërohen 5 persona për tritolin ndaj shtyllës së tensionit

Policia ka shoqëruar 5 persona për ti marrë në pyetje në lidhje me shpërthimin me tritol të shtyllës së tensionit në Fushë Krujë. Si pasojë e shpërthimit të tritolit pasditen e së hënës (18 mars) mbeti e dëmtuar njëra nga këmbët e shtyllës së tensionit, por nuk u cënua qënd

No Pic available
  • 2019-03-18

Tritoli, Veliaj i kujton PD djegien e koshave: Akte antike, sjellje humbësash!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka reaguar ndaj akteve të fundit të djegies së kazanëve dhe koshave të mbeturinave nga militantët e opozitës në kryeqytet duke i cilësuar ato si akte dëshpërimi të Partisë së Dhunës (PD). Përmes një postimi në Twitter, kryebashkiaku Ve

I vuri tritol pallatit të gjyqtarëve, arrestohet 58-vjeçari (EMRI)
  • 2019-03-01

I vuri tritol pallatit të gjyqtarëve, arrestohet 58-vjeçari (EMRI)

Policia ka vënë në pranga personin që vendosi eksploziv mbrëmjen e djeshme në një apartament në pallatin e gjyqtarëve te zona e Vasil Shantos, në Tiranë. Arben Bardhi, 58 vjeç, është kapur mesditën e sotme nga policia në Lezhë, ndërsa është sjellë në Drejtorinë e Policisë s

Gjirokastër/ Atentat me tritol, e shkuara e të vëllait plagos bariun 27-vjeçar
  • 2019-02-25

Gjirokastër/ Atentat me tritol, e shkuara e të vëllait plagos bariun 27-vjeçar

Plagosja e bariut nga fshati Shtëpëz i Gjirokastrës, i cili u transportua me helikopter drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, nuk duke të jetë një ngjarje aksidentale. Ndryshe nga çnjoftoi policia, Shqiptarja.com raporton se 27-vjeçarit Vitjon Lluka i është bërë atentat me lëndë shp

Tritol lokalit në Vlorë, ky është atentati i dytë ndaj familjes Brahimaj (VIDEO)
  • 2019-01-31

Tritol lokalit në Vlorë, ky është atentati i dytë ndaj familjes Brahimaj (VIDEO)

Në derën kryesore të një lokali në Vlorë u gjet ditën e sotme një pako me eksploziv. Sipas ekspertëve të policisë kriminale që mbërritën në vendngjarje, në pako që ishte vendosur në lokalin e ndodhur në lagjen Pavarësia gjendej rreth 200 gramë tritol. Eksplozivi ishte me fitil d

Gjirokastër, shpërthim i fuqishëm tritoli në vilën trekatëshe të një biznesmeni
  • 2019-01-25

Gjirokastër, shpërthim i fuqishëm tritoli në vilën trekatëshe të një biznesmeni

Pak pas orës 20:00 të së premtes në një godinë trekatëshe, që ndodhet në lagjen Granicë e Sipërme, në qytetin e Gjirokastrës ka ndodhur një shpërthim me tritol. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në katin e parë të banesë dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar në vendngjarje. Nga

Grabiti banesën e Elton Çiçës në 2015, kapet pas 4 vitesh një nga autorët (EMRI)
  • 2019-01-22

Grabiti banesën e Elton Çiçës në 2015, kapet pas 4 vitesh një nga autorët (EMRI)

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës në zonën e Yrshekut. Ai dyshohet të jetë një prej autorëve që në vitin 2015 grabitën me armë shtëpinë e prindërve të të ndjerit Elton Çiça, i cili u ezkekutua në një lokal në kryeqytet. Për grabitjen e ndodhur katër vite

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama