Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Meta: total 1000 / total_found 4081 / time 0.002 / keyword[0] tritol / docs[0] 4081 / hits[0] 6147 /
Fushë Krujë, tritol dyqanit të biznesmenit 36-vjeçar
  • 2017-12-08

Fushë Krujë, tritol dyqanit të biznesmenit 36-vjeçar

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në dyqanin e një biznesmeni nga Fushë Kruja. Burimet nga Komisariati i Policisë Krujë, bëjnë me dije se sot më datë 08.12.2017, rreth orës 01:00, në Fushë- Krujë, në bazamentin e murit të dyqanit të shtetasit E.Xh. 36 vjeç, banues në Fushë-

No Pic available
  • 2017-11-29

Humbi këmbët në atentatin me tritol, zbulohet lidhja e 25-vjeçarit me dy vrasjet në Durrës e Vlorë

Pas atentatit të djeshëm që iu bë me tritol në makinë, Ines Hajrulla ka humbur të dyja këmbët dhe është në spital. Ndërkohë që është bërë edhe arrestimi i tij, pasi në makinë ia janë gjetur armë. Nga ana tjetër mësohet se 25-vjeçari nuk është i panjohur për policinë, pa

Tritoli te banesa e kryebashkiakut, kapet autori i dyshuar
  • 2017-11-11

Tritoli te banesa e kryebashkiakut, kapet autori i dyshuar

Policia ka arrestuar shtetain Eltion Daçi, 37 vjeç, lindur e banues në Burrel, i dyshuari i dy ngjarjeve me lëndë plasëse ne Burrel. Daçi dyshohet se vuri tritol pranë banesës së kreut të bashkisë Mat dhe dyshohet se ka vendosur lëndën plasëse në një mobileri. Ai ishte shpallur në

Shpërthimi në banesën e kreut të Bashkisë Burrel, policia jep detaje
  • 2017-11-05

Shpërthimi në banesën e kreut të Bashkisë Burrel, policia jep detaje

Policia e Matit gjen disa prova materiale në lidhje me shpërthimin e ndodhur mëngjesin e së shtunës në banesën e kreut të Bashkisë së Burrelit, Nezir Rizvani. Burimet zyrtare raportojnë se në vendin e ngjarjes janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale dy pjesë fitili zjarr-p

No Pic available
  • 2017-11-04

Pas shpërthimit me tritol, kryebashkiaku: Nuk frikësohem, skam konflikte

Kryetari i Bashkisë së Matit, Nezir Rizvani duke komentuar shpërthimin me lëndë plasëse pranë banesës së tij në katin e katërt të një pallati në Burrel, thotë se nuk ka konflikt me asnjë person. Sipas tij, shpërthimi mund të ketë pasur qëllim presioni, por shtoi se nuk ndihet as

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama