Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Meta: total 1000 / total_found 4081 / time 0.002 / keyword[0] tritol / docs[0] 4081 / hits[0] 6147 /
No Pic available
  • 2017-10-06

I kapen tritol, granata luftarake dhe objekte antike në lokal, arrestohet

Pronari i një lokali në fshatin Çërravë të Pogradecit është vënë në prangat e policisë pasi në ambientet e biznesit iu gjetën sasi tritoli, granata luftarake, si edhe disa objekte të dyshuara si antike. I arrestuari është Thanor Pupa, 36 vjeç. Arrestimi i tij u bë pasi, në bazë

Armë, tritol dhe objekte antike; arrestohet 36-vjeçari
  • 2017-10-06

Armë, tritol dhe objekte antike; arrestohet 36-vjeçari

Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit Th.P, 36 vjeç, banues në Çërravë-Pogradec. Sipas policisë, arrestimi i tij u bë pasi, në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë policore si edhe g

Tritol te dyqani/ Sulmi i dytë për pronaren nga Tirana, në polici tha se
  • 2017-10-05

Tritol te dyqani/ Sulmi i dytë për pronaren nga Tirana, në polici tha se

Një 56-vjeçare, makina e së cilës u hodh në erë 6 muaj më parë në Tiranë, është kërcënuar sërish po me eksploziv. Kësaj here tritoli nuk ka shpërthyer, si në rastin ku i shkatërroi makinën, por është përdorur si formë presioni, brenda një pakoje të vendosur në derën e dy

Arrestimi i avokatit mashtrues, shoferit të tij i vunë tritol në makinë 2 vjet më parë
  • 2017-10-04

Arrestimi i avokatit mashtrues, shoferit të tij i vunë tritol në makinë 2 vjet më parë

Një avokat është vënë në pranga nga Policia e Tiranës, pasi dyshohet të ketë përfituar para me anë të mashtrimit nga familjarët e një personi që kishte humbur jetën në një aksident automobilistik. Burime zyrtare të Policisë së Tiranës thanë se i arrestuari është 56-vjeçari

Pako eksplozivi në një dyqan rrobash, 6 muaj më parë pronares tritol në makinë
  • 2017-10-04

Pako eksplozivi në një dyqan rrobash, 6 muaj më parë pronares tritol në makinë

Policia e Tiranës është vënë në alarm paraditen e sotme për vendosjen e një pakoje eksplozivi ne një dyqan veshjesh në rrugën ‘Petro Nini Luarasi’. Ka qenë pasi pronarja e dyqanit që ka kërkuar ndihmë në numrin e emergjencës, për një pako të dyshimtë pranë biznesit

Pas tritolit në mjet, tregtares i vendosin 200 gram eksploziv në dyqan
  • 2017-10-04

Pas tritolit në mjet, tregtares i vendosin 200 gram eksploziv në dyqan

Vetëm pesë muaj pasi iu vu tritol në automjet, një tregtareje tek Tregu Elektrik i vendosin sërish eksploziv, kësaj here në dyqan. Shtetesja B.A ka njoftuar rreth orës 10:37 policinë se brenda biznesit të saj në rrugën Petro Nini ka konstatuar një pako të dyshimtë, në dukje si ekspoz

Tritoli në butik/ Kush është pronarja, 5 muaj më parë i vunë eksploziv në makinë
  • 2017-10-04

Tritoli në butik/ Kush është pronarja, 5 muaj më parë i vunë eksploziv në makinë

Zbulohen të tjera detaje per ngjarjen e sotme te “Petro Nini”. Pronares qe i vune nje pako me tritol sot ne dyqanin e saj te rrobave, plot 5 muaj me pare i vune eksploziv ne makine. Ajo eshte Bruna Aliaj dhe ngjarja aso kohe ndodhi afërsi të Prokurorisë së Përgjithshme, prapa 9-ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama