Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Meta: total 1000 / total_found 4081 / time 0.002 / keyword[0] tritol / docs[0] 4081 / hits[0] 6147 /
Shkodër, shpërthim me tritol dyqanit në qendër të qytetit
  • 2017-09-29

Shkodër, shpërthim me tritol dyqanit në qendër të qytetit

Foto ilustruese Një shpërthim me tritol ka ndodhur në lagjen  Vasil Shanto të qytetit të Shkodrës. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 1:40 të mëngjesit të sotëm, ndërsa nga shpërthimi nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme të konsiderueshme materiale. Sipas bur

No Pic available
  • 2017-09-26

Operacion në Krujë, zbulohet tritol, armë dhe drogë

Një operacion i policisë së shtetit është zhvilluar në Krujë, ku janë sekuestruar 68.3 kg kamabis,  408 gr fara, kallëpë tritoli, granata ofensive, ndezës unifikues granate,  një armë zjarri, 283 fishekë dhe një kreher për armë automatike. Policia sqaron se në bazë të i

No Pic available
  • 2017-09-26

Tjetër operacion në Durrës, zbulohen armë, tritol dhe kanabis

Specialistët e Seksionit për Narkotikët finalizojnë operacion të dytë brenda pak orësh të koduar Shkëmbi i Kuq. Në këtë aksion është sekuestruar  68.3 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa, 408 gr fara kanabis sativa dhe municione luftarake. Gjatë kontrollit të ushtruar në vendin e

Gjykata dënon me burg për jetë Admir Tafilin, 137 vite për bashkëpunëtorët
  • 2017-09-18

Gjykata dënon me burg për jetë Admir Tafilin, 137 vite për bashkëpunëtorët

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë burg për jetë për Admir Tafilin, kreun e bandës së akuzuar për vrasje me pagese. Gjithashtu dënimi është dhënë edhe për anëtarët e tjerë të organizatës kriminale. Konkretisht është dënuar me: 10 vite burg për Kristi Pine

Tiranë, kapet me tritol, drogë dhe armatime i kërkuari
  • 2017-09-15

Tiranë, kapet me tritol, drogë dhe armatime i kërkuari

Policia ka arrestuar shtetasin Edmond Saraçi, autorin e dyshuar të ngjarjes së ndodhur më datë 10 shtator, ku qëlloi me armë ndaj shtetasit P.P. pas një mosmarrëveshjeje. Ngjarja e parë ka ndodhur në rrugën Muhamet Deliu. Ndërkohë që autori u arrestua ditën e sotme me armë, drogë d

No Pic available
  • 2017-09-11

Shijak, tritol në shkallët e një klinike dentare

Një shpërthim me tritol ka ndodhr në shkallët e jashtme të një klinike dentare. Klinika është në pronësi të shtetasity A.L Sipas policisë nga shpërthimi janë thyer xhamat e derës hyrëse së klinikës dentare.   Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe

Arrestohet 40-vjeçari, i gjenden drogë dhe tritol në shtëpi
  • 2017-09-07

Arrestohet 40-vjeçari, i gjenden drogë dhe tritol në shtëpi

Foto ilustruese Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi i janë gjendur fara të lëndëve narkotike dhe municion luftarak në banesën e tij. Policia e Tiranës arreston 40-vjeçarin Artan Raska, banues në kryeqytet, pasi konkretisht i janë sekuestruar fara të llojit kanabis sati

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama