Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Meta: total 1000 / total_found 4081 / time 0.002 / keyword[0] tritol / docs[0] 4081 / hits[0] 6147 /
Eksploziv makinës së presidentit të ekipit të futbollit të Kamzës
  • 2017-08-22

Eksploziv makinës së presidentit të ekipit të futbollit të Kamzës

Rikthehen atentatet me tritol. Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur ditën e sotme në Kamëz. Sipas burimeve policore, mësohet se i është vendosur eksploziv automjetit të presidentit të klubit të futbollit të Kamzës, Naim Qarri. Një shpërthim ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Tir

No Pic available
  • 2017-08-21

Alarm fals për bombë tek 21 Dhjetori në Tiranë

Alarmi për tritol në zonën e 21 Dhjetoritnë Tiranë që shkaktoi panik tek kalimtarët dhe banorët e kësaj zone  ka rezultuar fals. Një telefonatë e mbërritur në sallën operative të policisë ka njoftuar këtë të fundit për  një çantë të dyshimtë, e cila ndodhej jo shum

No Pic available
  • 2017-08-19

Digjet makina e shefit të Triportit, tre ditë u parë u dhunua fizikisht

 Persona të panjohur kanë djegur gjatë natës  makinën e shefit të Stacionit të Pikës Kufitare Triport në Vlorë. Ngjarja vjen tre ditë pasi sërish persona ende të paidentifikuar goditën me sende të forta 49 vjeçarin Sadik Ceka. Dyshohet se makinës i është vënë tritol po

No Pic available
  • 2017-08-12

Memaliaj, mbante në banesë 7.6 kg dinamit e tritol

Një sasi prej 7.6 kg lëndë eksplozive, kapsolla detonatore dhe fitil zjarrpërcjellës janë sekuestruar në një banesë në fshatin Kurtjes në Memaliaj. Ajo është sekuestruar në banesën në pronësi të Astrit Bilo, 57 vjeç në kuadër të operacionit të koduar “Kurtjes” Gjat

No Pic available
  • 2017-08-05

Mes lotësh e dhembjes, rrëfehet për herë të parë babai i Marvit: Më mundon një hall!

Pavllo Mihali, babai i Marvinit që u vra pabesisht me thikë nuk gjen më qetësi. Kampion atletike në kohën e tij, por sot shpirti i është vrarë, lotët i janë tharë, zëri i është terur dhenuk do të jetojë mes vorbullës e thashethemnajës që po ngrihet mbi djalin e tij të vetëm që

Elbasan, 38-vjeçari kapet me tritol në xhep
  • 2017-08-04

Elbasan, 38-vjeçari kapet me tritol në xhep

Një 38-vjeçar nga Elbasani është kapur me një sasi tritoli. Policia informon se në pranga u vu shtetasi Xhaferr Deliu, pasi gjatë kontrollit personal të ushtruar në Lagjen “Dyli Haxhire”, në xhep i është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale një pako e mb

Kapet me lëndë eksplozive në xhep, pranga 38-vjeçarit në Elbasan
  • 2017-08-04

Kapet me lëndë eksplozive në xhep, pranga 38-vjeçarit në Elbasan

Një 38-vjeçar i quajtur Xhaferr Deliu është arrestuar në Elbasan, pasi u kap me një pako me 33.5 gramë lëndë eksplozive të llojit tritol. Arrestimi i tij, u bë pasi gjatë kontrollit personal të ushtruar në Lagjen Dyli Haxhire, në xhep i është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama