Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Meta: total 1000 / total_found 4081 / time 0.002 / keyword[0] tritol / docs[0] 4081 / hits[0] 6147 /
No Pic available
  • 2014-12-29

Shkarkohen 4 policë kosovarë, lejuan të kalonte serbi Gavriç me 13 kg tritol

Prishtine- Katër punonjës të policisë kosovare janë shkarkuar nga detyra. Ata i përkasin komunitetit serb dhe kanë qënë në shërbim ditën kur Sllobodan Gavric kaloi kufirin dhe hyri në territorin e Kosovës me automjetin e tij në të cilin u gjetën 13 kg eksploziv. Policia e Kosovës

4 të arrestuarit për tritol, ish-ushtaraku pranon akuzën
  • 2014-12-28

4 të arrestuarit për tritol, ish-ushtaraku pranon akuzën

Tiranë - Gjykata ka lënë në burg tre vëllezërit e arrestuar për trafik të tritolit si dhe një mik i tyre. Kështu, masa e sigurisë arrest me burg është vendosur ndaj shtetasve Lulzim Mesi, Fatos dhe Nezir Mesi, si dhe Marjan Karaj. Tre prej të arrestuarve nuk kanë pranuar lidhjen me

No Pic available
  • 2014-12-28

Pogradec, godina 7 katëshe hidhet në erë me 120 kg tritol

Shembet me shpërthim të komanduar objekti 7 katësh i cili ishte ndërtuar pa leje në Udënisht të Pogradecit. Shpërthimi ndodhi mesditën e sotme dhe për të shembur objektin u përdorën 120 kg tritol. Më herët u bllokua aksi  Pogradec- Lin. Aksioni u ndermarr nga Inspektoriati Ndërtimor

Pogradec, ndërtesa 7 katëshe hidhet në erë me 120 kg tritol (Video)
  • 2014-12-28

Pogradec, ndërtesa 7 katëshe hidhet në erë me 120 kg tritol (Video)

Shembet me shpërthim të komanduar objekti 7 katësh i cili ishte ndërtuar pa leje në Udënisht të Pogradecit. Shpërthimi ndodhi mesditën e sotme dhe për të shembur objektin u përdorën 120 kg tritol. Më herët u bllokua aksi

Pallati bunker i reziston qindra kg tritol Video
  • 2014-12-27

Pallati bunker i reziston qindra kg tritol Video

brbrDy shperthime radhazi me qindra kg tritol nuk e hedhin dot ne toke kete pallat ne Sevastopol ne gadishullin e Krimesebrbr brbrAutoritetet e ndertimeve pa leje u dertuan te premten ta shkaterrojne plotesisht strukturen e nderteses disa kateshe vetem me ndihmen e vincave shkaterrues dhe fale nje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama