Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Meta: total 1000 / total_found 4081 / time 0.002 / keyword[0] tritol / docs[0] 4081 / hits[0] 6147 /
Shpërthim me tritol automjetit në Fier, plagoset drejtuesi
  • 2018-04-22

Shpërthim me tritol automjetit në Fier, plagoset drejtuesi

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur qytetin e Fierit sonte rreth orës 22:55, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Grecallisë”. Paraprakisht dyshohet se në një automjet tip Benz me targa AA270IV, është vendosur lëndë plasëse eksplozivë. Gjatë kohës së shpërthimit mjeti ka

No Pic available
  • 2018-04-21

Fushë-Krujë, tritol në banesën e drejtorit të Paraburgimit

Fushë-Kruja me ironi është etiketuar si qyteti i tritolit dhe kjo për shkak të shpërthimeve që ndodhin aty herë pas here. Ky qytet është tronditur sërish mbrëmjen e sotme nga një shpërthim që ka ndodhur në një banesë në zonën e Urës së Gjolës, në fshatin Ahmetaq. Mësohet se

Tritol në Lazarat, shpërthim gjatë natës në një banesë
  • 2018-04-05

Tritol në Lazarat, shpërthim gjatë natës në një banesë

Një shpërthim me tritol ka ndodhur gjatë natës së kaluar në fshatin Lazarat. Policia e Gjirokastrës thotë se ngjarja ndodhi në orën 02:35 minuta në banesën e shtetasit A.S. Në derën e jashtme të banesës është vendosur dhe ka shpërthyer një sasi lënde plasëse. Nga shpërthimi nu

No Pic available
  • 2018-03-27

Tritol lokalit në Burrel, dyshohet se e vendosi pronari për të përfituar azil

E diela nuk ishte një ditë e qetë për qytetin e Burrelit, pasi rreth orëve të mbrëmjes u trondit nga një shpërthim me tritol, i ndodhur në një lokal të vogël në lagjen Partizani. Pronari i lokalit është shtetasi A. Musta, por subjekti ishte marrë me qira nga Selim Lika, për të cil

Tritol një banese në Burrel, nuk ka të lënduar
  • 2018-03-26

Tritol një banese në Burrel, nuk ka të lënduar

Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka tronditur qytetin e Burrelit mbrëmjen  e sotme. Lënda plasëse ishte vendososur në një banesë në lagjen “Partizani”, pranë shkollës “31 Korriku”, dhe shpërthimi ka shkaktuar edhe thyerjen e xhamave në disa banesa përreth. For

Shpërthim eksplozivi në Shkodër
  • 2018-02-14

Shpërthim eksplozivi në Shkodër

Një shpërthim eksplozivi i vendosur në qepenat e një garazhi, pronë e shtetasit me iniciale D.K., ka ndodhur pak pas mesnate në qytetin e Shkodrës, në lagjen Tophanë. Nga shpërthimi janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Lënda plasëse dyshohet të jetë e llojit tritol dhe sipas ekspert

Shpërthim eksplozivi në Shkodër, shoqërohen 8 persona
  • 2018-02-14

Shpërthim eksplozivi në Shkodër, shoqërohen 8 persona

Një shpërthim eksplozivi i vendosur në qepenat e një garazhi, pronë e Sadedin Kirit 62 vjeç, ka ndodhur pak pas mesnate në qytetin e Shkodrës, në lagjen Tophanë. Nga shpërthimi janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Lënda plasëse dyshohet të jetë e llojit tritol dhe sipas ekspertëv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama