Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Meta: total 1000 / total_found 4081 / time 0.002 / keyword[0] tritol / docs[0] 4081 / hits[0] 6147 /
Arsenal armësh, para dhe drogë, çfarë iu gjet grupit kriminal (FOTO-Video)
  • 2018-02-02

Arsenal armësh, para dhe drogë, çfarë iu gjet grupit kriminal (FOTO-Video)

Dalin pamjet e operacionit të koduar Enigma gjatë të cilit u shkatërrua grupi kriminal që planifikoi dhe ekzekutoi mbrëmjen e së hënës, 42-vjeçarin Dërim (Devi) Kasmi, në zonën e Pediatrisë në Tiranë. Në pamjet që shihni në videon më poshtë, të arrestuarve iu janë gjetur paruk

Fier, vijon shembja e objekteve për rehabilitimin e Gjanicës (Foto)
  • 2018-01-31

Fier, vijon shembja e objekteve për rehabilitimin e Gjanicës (Foto)

IKMT-ja po vazhdon shembjet e dhjetra godinave në Fier, kryesisht përreth lumit Gjanica, që do të rehabilitohet. Sot është dita e tretë e punës dhe 4 prej godinave do të shemben me tritol. #td_uid_1_5a7232a3ab299 .td-doubleSlider-2

Sarandë, sekuestrohen 15 kallëpe tritol, ishin fshehur në një shkurre
  • 2018-01-27

Sarandë, sekuestrohen 15 kallëpe tritol, ishin fshehur në një shkurre

Policia e Sarandës ka sekuestruar një sasi prej 15 kallëpe tritoli, me peshë totale 6 kg. Pas disa informacioneve të siguruara nga burime konfidenciale të policisë se në Rrugën e Kasolles, në lagjen Nr 4 Sarandë , mund të kishte të fshehur lëndë shpërthyese tritol, menjëherë kanë

Janari, muaji i tritolit; në total 11 shpërthime
  • 2018-01-26

Janari, muaji i tritolit; në total 11 shpërthime

Sulmet me eksploziv në vend kanë njohur një rritje drastike këtë fillim viti, duke iu rikthyer shifrave të frikshme të 2014-ës kur ky fenomen u përhap masivisht dhe solli edhe një përplasje mes ministrisë se brendshme dhe shërbimit informativ shtetëror. 11 shpërthime me tritol janë

Shkodër, i gjendet lëndë plasëse, arrestohet 36-vjeçari
  • 2018-01-25

Shkodër, i gjendet lëndë plasëse, arrestohet 36-vjeçari

Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë një shtetas pasi i është gjetur dhe sekuestruar një sasi lëndë plasëse. Burime nga policia lokale bëjë me dije se është vënë në pranga shtetasi N.K, 36 vjeç, banues në fshatin Gajtan i Sipërm, Shkodër. Arrestimi i tij, u bë pasi gjat

Atentati në Shkodër është filmuar nga kamerat e sigurisë
  • 2018-01-14

Atentati në Shkodër është filmuar nga kamerat e sigurisë

Një ditë pas atentatit me tritol që tronditi qytetin e Shkodrës, burime nga grupi hetimor konfirmojnë se kamerat e sigurisë së një biznesi mund të ofrojnë të dhëna të vlefshme, që do të mundësonin identifikimin e autorit të ngjarjes. Grupi hetimor po heton intensivisht për shpërth

Krujë, shpërthim me tritol në makinën e një polici
  • 2018-01-12

Krujë, shpërthim me tritol në makinën e një polici

Foto ilustruese Një shpërthim i fuqishëm me tritol është regjistruar pak para mesnatës në qytetin e Krujës. Burime policore raportojnë se automjeti i një polici të qarkullimit rrugor me detyrë në Tiranë është hedhur në erë rreth orës 23:30. Par fat të mirë nuk ka të lënduar, m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama