Rezultate te kerkimit per termin: +Trupi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.385Z

Francë, identifikohet trupi i Erinda Kaçorrit

Paris - Pas rreth një muaji pritjeje, familja Kaçorri në Rrëshen do të mund të varrosë të bijën. Autoritetet franceze kanë bërë të mundur identifikimin e trupit të shkrumbuar të Erinda Kaçorrit, e cila u dogj në një maune në përpjekje për të shkuar në Britaninë e Madhe ku e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.257Z

Pakistan, gjendet i pajetë trupi i gazetarit

Është gjendur i pajetë, rreth 150 kilometra larg Islamabadit, trupi i gazetarit të agjencisë së lajmeve “AKI”. Sipas mediave lokale, trupi i Salem Shahzad është gjetur pranë makinës së tij në qytetin Mandi Bahaudin, në veri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.356Z

Gjendet trupi i 43-vjecarit Xhevahir Ndoi

var fbShare url httpvizionplusalgjendet-trupi-i-43-vjecarit-xhevahir-ndoisize smallbrbrGjendet pas tre ditesh trupi i pajete i 43-vjecarit Xhevahir Ndoji i cili humbi jeten nga permbytjet ne Klos Sipas policise trupi i 43-vjecarit eshte gjendur 30 metra larg vendit ku dyshohet se u mbyt Nje dite m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.147Z

Gramsh, gjendet trupi i pajetë i një gruaje

Trurpi i pajetë i një gruaje rreth 45 vjeç është gjetur në malin e fshatit Tërvol të Gramshit. Policia ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e vdekjes së saj. Paraprakisht dyshohet se B.D. mund të ketë vdekur nga shkaqe natyrale. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.158Z

Gjirokaster, gjendet trupi i te moshuares

Gjendet i pajete trupi i te moshuares qe mbeti nen rrenojat e nje pallati qe u shemb mesditen e djeshme ne Gjirokaster. Trupi i Parashqevi Zotos u nxorr pas kerkimesh intensive te forcave speciale shqiptare dhe ato te Janines dhe eshte derguar drejt morgut te spitalit "Omer Nishani&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.138Z

Gjendet trupi i femijes se zhdukur

Pas kerkimeve te vazhdueshme nga ekipet zhytese te Gjakoves, Prizrenit dhe ekipeve te TMK-se ne lumin Drin i Bardhe, dje u njoftua gjetja e trupit te pajete te femijes se zhdukur prej nje jave. Policia lokale tha se trupi i Xheladin Zhuniqit ishte fundosur, pasi kishte kercyer ne lume, nga Ura e She

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.708Z

Gjendet trupi i peshkatarit te dyte

brbr12 dite pas zhdukjes deti ka nxjerre ne breg edhe trupin e dyte te peshkatarit te mbytur ne ujerat e Adriatikut Bekim Macina 30-vjec eshte gjetur i pajete ne zonen e Bisht Palles ne Durres 3 dite me pare ne te njejten zone u gjet edhe trupi i peshkatarit tjeter te humbur Avni Shahinaj Dy peshka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama