Rezultate te kerkimit per termin: +Trupi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.679Z

Lezhë, gjendet trupi i pajetë i një 32- vjeçareje

Kufoma e një 32- vjeçareje u gjet pasditen e sotme në një zonë malore të Lezhës. Vetëm pak kohë pas gjetjes së viktimës, e cila u pikas nga disa barinj në afërsi të fshatit Krajë, policia arriti ta identifikonte atë. Policia tha se viktima është Dalina Miloti, nga fshati Dajç, e c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.814Z

Gjendet trupi i pajete i 27 vjecarit ne Maliq

Forcat e kerkim–shpetimit gjeten trupin e pajete te 27-vjeçarit i cili mbreme u bllokua ne ish minieren e fshatit krosnisht te maliqit. Viktima mirjan bushit, nga lozhan i ri, sipas informacionit nga policia, ishte zene nga nje masiv dheu, ndersa po germonte per qymyr. Familjaret e te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.642Z

Italia ne zi per Simoncellin trupi mberrin te marten

Italia mban zi për Marco Simoncellin. Në qytetin e tij të lindjes shumë njerëz janë grumbulluar në sheshin qendror, duke lënë lule dhe shënime personale për pilotin e ri, duke i bërë nderime njeriut që ata e cilësojnë si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.311Z

Dritan Dajti: Të zhvarrohet trupi i efektivit Kastriot Feskaj

Dritan Dajti në seancën e radhës në ambjentet e Gjykatës së Krimeve të Rënda ka vijuar të ngrejë pikëpyetje të mëdha për ngjarjen e 7 gushtit 2009 ku mbetën të vrarë 4 efektive të policisë gjatë operacionit për arrestimin e tij. Dajti ka kërkuar sot zhvarrosjen e efektivit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.538Z

Trupi i Jaser Arafatit do të zhvarroset për hetime

Lideri palestinez Jaser Arafat Një njësi e hetimeve kriminale nga Franca do të zhvarrosë mbetjet e Yasser Arafatit muajin e ardhshëm, për të provuar zbulimin e rrethanave se si lideri palestinez vdiq, njofton një zyrtar francez. Zyrtari tha se ekipi nga Franca do të arrijë diku nga data 24

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama