Rezultate te kerkimit per termin: +Tuaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.926Z

Veprimet qe demtojne syte tuaj

0 brbr brbrSyte jane te rendesishem per te gjithe dhe eshte e nevojshme ti kushtohet rendesi Per disa veprime te cilat jane bere te perditshme ndoshta ende nuk e dime qe ndikojne keq tek syte tane e eshte mire ti shmangni sa me shumebrbr brbrJa cilat jane atobrbr Perqendrimi i tepruar ne celula

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.581Z

Speci djegës forcon flokët tuaj

Speci cilësohet edhe si perimi që bën mrekulli në trupin tuaj. Nëse ndiheni keq se flokët tuaj kanë filluar duke u dobësuar dhe rënia e tyre është e madhe, duhet me patjetër të filloni të konsumoni specat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.382Z

Masazhet për fëmijën tuaj

Masazhimi i të sapolindurve është një praktikë mjaft e mirë shëndetësore jo vetëm për ta, por edhe për prindërit e tyre. Masazhi u fal të dyja palëve një eksperiencë emocionale shumë të mirë dhe jo vetëm… Masazhimi i të sapolindurve dhe i fëmijëve është një praktikë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.354Z

Frutat që pastrojnë organizmin tuaj

Për të pasur një organizëm ju duhet të konsumoni shumë frutat. Shumë njerëz vuajnë nga problemet me tretjen, menjëherë në ndihmë ju vijnë frutat që veti kurative shumë të rëndësishëm për trupin tuaj. Jo të gjithë frutat kanë efekt në pastrimin e organizmit tuaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.380Z

7 mite për celularin tuaj

Do të mund të jetonit pa telefonin tuaj? Për shumë prej nesh është një mjet i pazëvendësueshëm, pune ose argëtimi. E ndoshta nga lidhja e madhe që njerëzit kanë me celularët e tyre, shpesh dalin mite që lidhen me ta, e që asnjëherë nuk e dini nëse janë të vërteta, apo jo? M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.615Z

Pija qe mbron kujtesen tuaj

Transmetuar me 08122015 - 1143 PUBLICITET Ju shpesh mund te lexoni studime kontradiktore per ushqimin Per shembull Nje foto qumesht ne dite eshte e mire per ju pastaj nje gote qumesht ne dite eshte e demshme per shendetin tuaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.507Z

Si ndikon ushqimi ne shendetin tuaj

Transmetuar me 05112015 - 2054 PUBLICITET Ushqimi nuk eshte armiku juaj sic disa njerez pretendojne Ai eshte ne fakt shoku me i mire Shikoni gjashte arsyet pse ushqimi i shendetshem do tju beje qe te ndryshoni menyren se si me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama