Rezultate te kerkimit per termin: +Tuaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.684Z

Meta Po punojme per paqen ne rajon Bingxuan Kina nuk harron ndihmen tuaj

Transmetuar me 26052016 - 1956 Tirane 26 maj 2016 NOAal - Kreu i Kuvendit Ilir Meta ne nje konference te perbashket me nenkryetarin e Asamblese Kombetare te Kines Ji Bingxuan deklaroi se Shqiperia po punon per ruajtjen e paqes ne raj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.184Z

Ja çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk bëni dush për dy ditë

Ka disa persona të cilët bëjnë dush dy herë në ditë, ndërsa disa të tjerë preferojnë që të lahen më rrallë. Dushi shërben për mbajtjen e  trupit  të shëndetshëm, përveçëse aromës së këndshme që do të kemi.  Por ne ju sugjerojmë, sidomos tani në verë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.588Z

Keni kohe keni pa shkuar tek dentisti Ja cpo ndodh ne gojen tuaj

Transmetuar me 29092016 - 2108 Rregulli i pergjithshem thote qe dhembet duhet te kontrollohen cdo gjashte muaj tek dentisti Por njerezit me higjiene te dobet te gojes me probleme te meparshme apo faktore gjenetike mund te kene nevoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.072Z

A doni ta mbani sallatën tuaj gjithnjë të freskët? Ja cili është truku

E merrni me vete sallatën në zyrë, por pasi e keni lënë disa orë në frigorifer, ka humbur freskinë? Ekziston një truk shumë i thjeshtë që të mos ndodhë më: ja cili është. Të hash çdo ditë jashtë për shkak të angazhimeve të punës, nuk është aq e këndshme sa çmund të mend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.424Z

Çelësi me përgjigjet e sakta të provimit të Matematikës, maturantë verifikoni tezën tuaj

Agjencia Kombëtare e Provimeve bën publike testet por dhe çelësin me përgjigjet e sakta të provimit të matematikës të Maturës Shtetërore 2015 . Maturantët kanë mundësi të bëjnë verifikimin dhe të përllogarisin pikët që mund të marrin në provimin që u zhvillua dje. bi 46 mijë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.373Z

Pasditen e sotme, Kryeministri Berisha zhvilloi një takim me banorë të Kombinatit. Duke përshëndetur qytetarët, Kryeministri theksoi: "Kam ardhur këtu për t'ju uruar gëzuar

Pasditen e sotme, Kryeministri Berisha zhvilloi një takim me banorë të Kombinatit. Duke përshëndetur qytetarët, Kryeministri theksoi: "Kam ardhur këtu për t'ju uruar gëzuar fitoren e 18 shkurtit, fitoren tuaj, fitoren e familjeve tuaja, të fëmijëve tuaj. Kam ardhur për t'

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama