Rezultate te kerkimit per termin: +Tuaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.615Z

Pija qe mbron kujtesen tuaj

Transmetuar me 08122015 - 1143 PUBLICITET Ju shpesh mund te lexoni studime kontradiktore per ushqimin Per shembull Nje foto qumesht ne dite eshte e mire per ju pastaj nje gote qumesht ne dite eshte e demshme per shendetin tuaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.507Z

Si ndikon ushqimi ne shendetin tuaj

Transmetuar me 05112015 - 2054 PUBLICITET Ushqimi nuk eshte armiku juaj sic disa njerez pretendojne Ai eshte ne fakt shoku me i mire Shikoni gjashte arsyet pse ushqimi i shendetshem do tju beje qe te ndryshoni menyren se si me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.469Z

Si tua prezantoni prindërve të dashurin tuaj

Nëse jeni në një moment kur mendoni se i dashuri juaj është ai i duhuri për ju dhe dëshironi ta prezantoni atë me prindërit tuaj atëherë ne po ju vijmë në ndihmë me disa këshilla… Mos ndoshta është hera e parë që ke një djalë të vërtetë (një të dashur që e do seriozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.143Z

Luleshtrydhet forcojnë kujtesën tuaj

Nëse kohëve të fundit keni pasur probleme me kujtesën tuaj për të mbajtur mend angazhimet, emrat apo takimet që lini me kalimin e moshës, duhet të filloni të konsumoni sa më shumë luleshtrydhe. Luleshtrydhet konsiderohen edhe si fryti më i mirë për kujtesën e grave.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.635Z

Sherbela forcon kujtesën tuaj

Sherbela njihet si bima e cila sjell mrekulli në organizmin tuaj. Ajo përmban vaj eterik, substanca të hidhura, estrogjen, kripë. Sherbela ndikon kundër infeksioneve, parandalon fryrjen, ul nivelin e sheqerit në gjak, ul temperaturën, shëron kollën, lufton kundër ngërçeve, ndalon zhvil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.346Z

Ruçi: Votoni për fatin tuaj

 Kryetari i Asamblesë Kombëtare të PS, Gramoz Ruçi, ka qenë në fshatin Allkaj të Lushnjës. Gjatë takimit me banorët e këtij fshati, Ruçi u shpreh se Politika e re që ka ngritur dhe promovon Partia Socialiste do të bëjë të mundur ndryshimin e pritur prej 18 vitesh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.814Z

Receta qe pastron trupin tuaj

Transmetuar me 27012016 - 1314 PUBLICITET Per te pershpejtuar metabolizmin tuaj menjehere per te shkrire dhjamin dhe peshen tuaj te tepert qe cdo dite pothuajse ju ben me nerva me poshte do te gjeni nje recete te lehte qe esht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama