Rezultate te kerkimit per termin: +Tuaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.143Z

Luleshtrydhet forcojnë kujtesën tuaj

Nëse kohëve të fundit keni pasur probleme me kujtesën tuaj për të mbajtur mend angazhimet, emrat apo takimet që lini me kalimin e moshës, duhet të filloni të konsumoni sa më shumë luleshtrydhe. Luleshtrydhet konsiderohen edhe si fryti më i mirë për kujtesën e grave.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.635Z

Sherbela forcon kujtesën tuaj

Sherbela njihet si bima e cila sjell mrekulli në organizmin tuaj. Ajo përmban vaj eterik, substanca të hidhura, estrogjen, kripë. Sherbela ndikon kundër infeksioneve, parandalon fryrjen, ul nivelin e sheqerit në gjak, ul temperaturën, shëron kollën, lufton kundër ngërçeve, ndalon zhvil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.346Z

Ruçi: Votoni për fatin tuaj

 Kryetari i Asamblesë Kombëtare të PS, Gramoz Ruçi, ka qenë në fshatin Allkaj të Lushnjës. Gjatë takimit me banorët e këtij fshati, Ruçi u shpreh se Politika e re që ka ngritur dhe promovon Partia Socialiste do të bëjë të mundur ndryshimin e pritur prej 18 vitesh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.814Z

Receta qe pastron trupin tuaj

Transmetuar me 27012016 - 1314 PUBLICITET Per te pershpejtuar metabolizmin tuaj menjehere per te shkrire dhjamin dhe peshen tuaj te tepert qe cdo dite pothuajse ju ben me nerva me poshte do te gjeni nje recete te lehte qe esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.609Z

Truke që do të përmirësojnë jetën tuaj

Dëshironi të ndryshoni stilin e jetës apo të ndiheni më mirë gjatë gjithë ditës? Nuk ka asgjë më të thjeshtë se sa kjo gjë! Ndiqni këshillat tona dhe gjithçka do të shkojë më mirë! Lexim të këndshëm Vraponi sikur të ishit fëmijë Praktikimi i vrapit jo vetëm që do tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.870Z

Njihuni me paraardhësit tuaj! (FOTO)

Share Një ekspozitë në Dresden të Gjermanisë ka përdorur teknologjinë e mjekësisë ligjore për të rikrijuar disa nga fytyrat e anëtarëve të largët të familjes njerëzore- që datojnë rreth 7 milion vjet më parë. 27 modelet janë krijuar duke përdorur mbetje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.456Z

Vaska, “një shampanjë” për trupin tuaj

Pas një dite të gjatë takimesh, telefonatash bezdisëse apo problemesh me partnerin tuaj, do t’ju bënte mirë të relaksoheshit në një vaskë me ujë të ngrohtë, teksa në sfond dëgjoni muzikën e preferuar ose lexoni një libër interesant. Ndërsa shumica e njerëzve preferojnë të b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama