Rezultate te kerkimit per termin: +Turdiun

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.232Z

Dëshmia e Feçor Shehut: Lidhjen e djalit të Mehmetit me Silva Turdiun e mësova nga Kreshnik Tartari

Feçor Shehu gjate seancave gjyqesore Lidhjen e Skënder Shehut me Silva Turdiun e mësova nga trajneri i Dinamos, Kreshnik Tartari, por nuk ia tregova Partisë. Mehmet Shehu më thirri që të bëja biografinë e familjes Turdiu për të bindur të birin të ndahej nga Silva. Në variantin e parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.481Z

Skënder Shehu: Fejesa me Silva Turdiun u bë me porosi të Mehmetit

 AFRIM IMAJIshte pikërisht ajo, krushqia, që kryqëzoi kryeministrin Mehmet Shehu.E tillë u fiksua në memorien e kohës fejesa e Skënderit, djalit të dytë të kreut të qeverisë komuniste me një nga volejbollistet me të njohura të Tiranës në fillimin e viteve ‘80. Fiqirete Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.292Z

A u përdor martesa për rrënimin e Mehmet Shehut

Silva Turdiu dhe shkaqet e vdekjes së Mehmet Shehut Jo rastësisht, vetëm pak ditë pas prishjes së lidhjes mes Silva Turdiut dhe Skënder Shehut, gjërat morën për keq në familjen kryeministrore. Para vdekjes misterioze të Mehmet Shehut, Byroja Politike gumëzhinte me historinë rozë të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.449Z

Tirana fiton miqësoren me Instambulspor

Albania-sport.com (AS)- Tirana fitoi 2-1 miqësoren e luajtur sot me skuadrën turke Instambulspor, takim i zhvilluar në Kemer të Antalias. Turqit kaluan të parët në avantazh. Blerja e re dimërore e bardhebluve, ish-lojtari i Elbasanit, Hetlem Capja barazoi rezultatin, ndërsa golashënuesi m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.806Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.384Z

Rrihet në polici futbollisti i Peqinit, Erald Turdiu

Nga Gerti Xhaja Oficerët e policisë ushtrojnë dhunë ndaj futbollistit të Peqinit, Erald Turdiu. I riu ishte dëshmitar në një sherr. Policët e denoncojnë se i fyeu rëndë. Futbollisti: Nuk kam fyer ndonjë polic, por ata më goditën mua. TIRANE Oficerët e Komisariatit numër 3 të P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.662Z

Superiore Kastrioti mposht Teuten ne Durres

Java e dhjetë e Superligës ka nisur me surpriza. Kastrioti mundi 1-2 Teutën në “Niko Dovana” duke i shkaktuar skuadrës durrsake dhe humbjen e parë për këtë sezon. Edhe pse kaloi e para në avantazh, skuadra e Teutës nuk arri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama