Rezultate te kerkimit per termin: +Turdiun

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.355Z

Pushuesi nuk jep letrat e makinës, ndiqet penalisht

Golem I mërzitur nga kontrollet e shumta të policisë, një 26-vjeçar ka kundërshtuar uniformat blu kur i kanë kërkuar dokumentet, por kjo i ka kushtuar shumë. Bëhet fjalë për Erald Turdiun, i cili kishte shkuar me pushime në zonën e Golemit dhe ka fyer disa punonjës policie, të cilë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.735Z

Kastrioti, dominojnë largimet

www.albania-sport.com - Kastrioti ia doli të mbijetojë në Superligë falë fitores 1-0 në play-out me Lushnjën (gol i Abrazajt), por skuadra e trajnerit të rikonfirmuar Ramadan Ndreu, duket më shumë se e boshatisur. Mbrojtësi gjirokastrit Ylli Shameti (25 vjeç, 30 ndeshje, 1 gol sezonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.122Z

Superliga, ndalet Tirana, 0-0 ndaj Bylisit

Nga Altin Latifi Tirana është ndalur nga Bylisi në javën e 6 të Superligës, ndërsa Partizani është mundur 1-0 në Vlorë. Kjo humbje i lë të kuqtë në vendin e fundit në renditje. Ndërkohë, Lushnja arriti të fitonte 2-1 në Peqin, ndërsa Dinamo barazoi 1-1 me Vllazninë në kryeqyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.927Z

Besa blindon Fortunat, Tirana francezet

Duhen edhe pak ore nga perfundimi i tregut te lire te lojtareve dhe skuadrat tona po vrapojne neper federate me kartonet blu e jeshile te blerjeve te fundit per te mbyllur federimet. Keshtu, me aktivet kane qene drejtuesit bardheblu, ndersa verehet nje firo nga skuadra e Elbasanit, ky Merxha a Bulku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.244Z

Ndreu do te “deklaroje” ne fushe

Kane mbetur vetem dy jave nga fillimi i sezonit 2006 2007, por Kastrioti mezi pret. Krutanet kthehen ne Superiore pas nje mungese te gjate. Kane ndryshuar shume gjera, vec atyre qe arriten te benin realitet "kapercimin" e Kastriotit. Jane, duke filluar nga portieri Koci, edhe mbrojtesit Grami, Dushk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.384Z

Vëllai i Siri Kodrës: Unë, agjenti që shkela mbi gjakun e heronjve

Çaste nga procesi gjyqesor ne gusht 1983 Gani Kodra, oficeri i Sigurimit i rekrutuar nga radhët e familjarëve të heronjve të popullit, për sigurimin e jetës së udhëheqësve komunistë, pohonte në procesin e 83-shit se ishte pjesë e grupit terrorist që do vriste Enver Hoxhën Pavarësisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.818Z

Sherri në play-out, 102 javë pezullim për lojtarët

Vendimi Disiplinori me “dorë të hekurt” për 11 protagonistët e dhunës në Kastrioti-Lushnja Komisioni i Disiplinës përdor “dorën e hekurt” për dhunën masive në fund të ndeshjes Kastrioti-Lushnja. Në total janë dhënë 102 javë pezullime për 11 futbollistë, p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama