Rezultate te kerkimit per termin: +Tv +Klan

Total: 5407
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.377Z

Emisioni "Ça thu nis transmetimin në "TV Klan"

Muaji dhjetor do të bëjë bashkë Sajmirin me Gentianin pas shkëputjes nga "Agon Channel". Duket se është arritur marrëveshja, pasi së shpejti dy moderatorët do t'i shikojmë në "TV Klan". Sajmir Kodra dhe Gentian Zenelaj do të zhvendosen në ekranin e "TV Klan". Vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.276Z

TV Klan, përplasje totale me Bashën: Ti nuk je burrë

Partia Demokratike dhe TV Klan tashmë janë në një përplasje totale. Pas akuzave të PD-së, se Klan u tall dhe censuroi deklaratat e saj një ditë më parë për lejet e ndërtimit të dhëna nga Rama, TV Klan i është përgjigjur me kundërakuza. TV Klan akuzon Bashën se nuk është bër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.400Z

Ndeshjet jashte te Kommbetares vetem ne TV Klan

Televizioni Klan ka fituar te drejten e transmetimit per kater nga pese ndeshjet jashte fushe te kombetares shqiptare, ne kualifikueset e kampionatit europian Euro 2008. Dje ne FSHF eshte zhvilluar tenderi, me pjesemarrjen e disa televizioneve, nder te cilet TV Klan ka bere oferten me te mire, e cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.828Z

VIDEO/ TV Klan i nxjerr një filmim Hervin Çulit, por.

TV Klan tashmë e ka kthyer në një betejë personale dhe vijon të kërkojë shkarkimin e drejtorit të Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli. Madje, tani kanë filluar ta ndjekin edhe se ku shkon. Në lajmet e sotme, Klan ka nxjerrë një video, ku pretendon se Çuli ka lënë punën dhe ka shkuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.587Z

Kenga ime ndez serish teatrin e Tv Klan

0 SSSAbrASS Edhe mbreme trupa e baletit ne Tv Klan ka hapur siparin e nates se kater te Festivalit te ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.771Z

Ngre siparin ne TV Klan emisioni "Takimi i pasdites"

Startoi pasditen e djeshme emisioni me i ri ne Tv Klan, "Takimi i pasdites", prezantuar nga Rudina Magjistari. Regjisor i ketij emisioni strukture te televizionit kombetar Klan, eshte Trim Radoja, ndersa kryeredaktor gazetari Fatos Hakorja. "Perditshmeria nuk eshte e thjeshte, kerkon shume perkushti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.176Z

Afera e një tjetër ministri në TV Klan?

Pas shumë diskutimesh se për çfarë e bëri dhe kush e shtyu të sulmonte ministren e arsimit me salcë domatesh, aktivistja e Organizatës Politike, Mirela Ruko sonte do të jetë e ftuar në emisionin Zonë e Lirë në Tv Klan, ora 21:00, për të folur për ngjarjen e djeshme, arsyet përse L�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama