Rezultate te kerkimit per termin: +Tv +Klan

Total: 5407
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.080Z

Prapë Bleona ...

Këngëtarja Bleona Qerreti prapë ka postuar një foto në rrjetet social, shumë seksi. Ajo ka falënderuar Klan Tv për këtë transformim derisa është duke punu edhe në këngë të reja me ndërkombëtaret. AdPlatformZone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.283Z

Indi 8211 Kine marreveshje ne vleren e miliarda dollareve

0 brbr SSSAbrASS brbrKryeministri indian Narendra Modi nisi nje vizite tre ditore ne Kine ndersa dy vendet synojne nxitjen e bashkepunimit ekopnomikbrbr brbrAi do te takohet me presidentin kinez Xi Jinping ne Xian kryeqendren e provinces se Shaanxit dhe me pas do te udhetoje ne Pekin dhe Shangai Ud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.490Z

Gjermani sekuestrohen 120 kg kokaine

0 Policia gjermane sekuestroi nje sasi prej 120 kilograme kokaine ne veri te vendit ne portin e Balltiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.212Z

Siri me shume se 50 viktima nga shperthimi ne Damask e Homs

0 Nje vale shperthimesh qe prefshiu dy qytetet kryesore te Sirise Damask e Homs ka shkaktuar me shume se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.260Z

Arajo kandidat per skuadren e Monaco-s

0 Leonardo eshte nje kandidat i mundshem per te zevendesuar Claudio Ranieri te Monaco Trajneri italian n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.853Z

Basha Vetem propaganda dhe sekseret e pushtetit jane ne ngjitje

0 brbr brbrPak konferences per shtyp te kryeministrit Rama ka reaguar kryetari i Partise Demokratike Lulz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.212Z

Turqia kerkon ekstradimin e klerikut Gylen nga SHBA

0 Kryeministri turk Rexhep Taip Erdogan deklaroi se qeveria e tij do te nise procedurat per ekstradimin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama