Rezultate te kerkimit per termin: +Tv +Klan

Total: 5407
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.400Z

Ndeshjet jashte te Kommbetares vetem ne TV Klan

Televizioni Klan ka fituar te drejten e transmetimit per kater nga pese ndeshjet jashte fushe te kombetares shqiptare, ne kualifikueset e kampionatit europian Euro 2008. Dje ne FSHF eshte zhvilluar tenderi, me pjesemarrjen e disa televizioneve, nder te cilet TV Klan ka bere oferten me te mire, e cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.828Z

VIDEO/ TV Klan i nxjerr një filmim Hervin Çulit, por.

TV Klan tashmë e ka kthyer në një betejë personale dhe vijon të kërkojë shkarkimin e drejtorit të Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli. Madje, tani kanë filluar ta ndjekin edhe se ku shkon. Në lajmet e sotme, Klan ka nxjerrë një video, ku pretendon se Çuli ka lënë punën dhe ka shkuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.587Z

Kenga ime ndez serish teatrin e Tv Klan

0 SSSAbrASS Edhe mbreme trupa e baletit ne Tv Klan ka hapur siparin e nates se kater te Festivalit te ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.771Z

Ngre siparin ne TV Klan emisioni "Takimi i pasdites"

Startoi pasditen e djeshme emisioni me i ri ne Tv Klan, "Takimi i pasdites", prezantuar nga Rudina Magjistari. Regjisor i ketij emisioni strukture te televizionit kombetar Klan, eshte Trim Radoja, ndersa kryeredaktor gazetari Fatos Hakorja. "Perditshmeria nuk eshte e thjeshte, kerkon shume perkushti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.176Z

Afera e një tjetër ministri në TV Klan?

Pas shumë diskutimesh se për çfarë e bëri dhe kush e shtyu të sulmonte ministren e arsimit me salcë domatesh, aktivistja e Organizatës Politike, Mirela Ruko sonte do të jetë e ftuar në emisionin Zonë e Lirë në Tv Klan, ora 21:00, për të folur për ngjarjen e djeshme, arsyet përse L�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.508Z

Emrat/ Pronarët dhe aksionerët e Top Channel dhe TV Klan

Top Channel dhe Tv Klan janë dy televizionet kombëtare që kanë edhe shikueshmërinë më të madhe. Por kush janë pronarët e dy këtyre televizioneve? Open Data Albania po përditëson të dhëna mbi funksionimin e Medias Televizive. Ky hulumtim evidenton numrin e licencave sipas kategorisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.496Z

VIDEO LAJM/ Rumsfeld i vjedhin portofolin gjatë intervistës për TV Klan

Ish-sekretari amerikan i mbrojtjes Donald Rumsfeld, gjatë vizitës së tij në Tiranë, ku mbështeti publikisht kryeministrin Berisha, ka dhënë edhe një intervistë për TV Klan. Por, gjatë intervistës ai është përballur me një incident të vogël. Pasi përfundoi intervi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama