Rezultate te kerkimit per termin: +Tyra +Banks

Total: 38
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.996Z

Supermodelja Tyra Banks e ka tepruar me dobësimin (FOTO)

Ajo humbi 13 kilogram në vitin 2009, pasi vendosi se kilet e tepërta kishin një efekt negativ në shëndetin e saj, Në atë kohë ajo tha se vendimi i saj nuk kishte për qëllim që të humbiste format e saj seksi, që i dhanë famë në mbarë botën. Por tre vjet më pas, 38 vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.580Z

Tyra Banks dhe puthjet e zjarrta

Fantazia e Bow Wow është bërë realitet për herë të dytë të mërkurën ndërsa është puthur plot pasion nga modelja Tyra Banks. 26 vjeçari bashkëdrejtues i emisionit muzikor “106 & Park Music Video” ka mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.604Z

Tyra Banks tërheq vëmendjen

Suoer modelja në prag të fillimit të shout të saj, America’s Next Top Model, Tyra Banks ka tërhequr vëmendjen e mediave, duke deklaruar se “ka të pasme shumë të mira dhe se ndihet komode, me linja e saj”./Indeksonline/  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.931Z

Rita Ora pushohet nga puna, vendin e zë Tyra Banks

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e ka përfunduar punën e saj në America Next Top Models, pasi në krye të vendit do të kthehet përsëri themeluesja e këtij programi, Tyra Banks. Rita ka qenë pjesë e jurisë për një sezon, por Tyra e ka falenderuar 26-vjecaren dhe ka njoftuar me anë të n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.902Z

U plak edhe kjo!

 Ishte njëra ndër femrat më të bukura në botë. Bëhet fjalë për ish supermodelen Tyra Banks që dikur ishte modelja më e dashur e ‘Victoria Secret’, ndërsa tani bëhet e ditur se Tyrën nuk e kanë lejuar as t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.450Z

Gjashtë supermodelet më të paguara në industrinë e modës

Në të vërtetë ato janë femra shumë të bukura dhe të famshme deri diku, për ata që janë të interesuar e informuar mbi botën e modës, sfilatave e pasarelave. Nuk janë vetëm kaq, por gjithashtu janë cilësuar edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.593Z

‘Kam të pasme të mira’

Në prag të fillimit të shout të saj, America’s Next Top Model, Tyra Banks ka tërhequr vëmendjen e mediave, duke deklaruar se “ka të pasme shumë të mira dhe se ndihet komode, me linja e saj”. Banks ishte kritikuar më herët, s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama