Rezultate te kerkimit per termin: +Tyra +Banks

Total: 38
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.604Z

Tyra Banks tërheq vëmendjen

Suoer modelja në prag të fillimit të shout të saj, America’s Next Top Model, Tyra Banks ka tërhequr vëmendjen e mediave, duke deklaruar se “ka të pasme shumë të mira dhe se ndihet komode, me linja e saj”./Indeksonline/  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.931Z

Rita Ora pushohet nga puna, vendin e zë Tyra Banks

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e ka përfunduar punën e saj në America Next Top Models, pasi në krye të vendit do të kthehet përsëri themeluesja e këtij programi, Tyra Banks. Rita ka qenë pjesë e jurisë për një sezon, por Tyra e ka falenderuar 26-vjecaren dhe ka njoftuar me anë të n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.902Z

U plak edhe kjo!

 Ishte njëra ndër femrat më të bukura në botë. Bëhet fjalë për ish supermodelen Tyra Banks që dikur ishte modelja më e dashur e ‘Victoria Secret’, ndërsa tani bëhet e ditur se Tyrën nuk e kanë lejuar as t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.450Z

Gjashtë supermodelet më të paguara në industrinë e modës

Në të vërtetë ato janë femra shumë të bukura dhe të famshme deri diku, për ata që janë të interesuar e informuar mbi botën e modës, sfilatave e pasarelave. Nuk janë vetëm kaq, por gjithashtu janë cilësuar edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.593Z

‘Kam të pasme të mira’

Në prag të fillimit të shout të saj, America’s Next Top Model, Tyra Banks ka tërhequr vëmendjen e mediave, duke deklaruar se “ka të pasme shumë të mira dhe se ndihet komode, me linja e saj”. Banks ishte kritikuar më herët, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.633Z

Kendall Jenner prezantuesja e re e Americas Next Top Model

Kjo po që është një ide gjeniale! Kendall Jenner mund të jetë prezantuesja e sezonit të ri të Americas Next Top Model. Eksperienca e saj tashmë prej disa vitesh në modelim, më në fund do të shërbejë per depërtimin e Kendall në një projekt kaq të madh sa është ky. Kendall do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.383Z

Rita Ora udhëheq show-n “America's Next Top Model” |FOTO

Transmetuar më 02.07.2016 - 12:10 Këngëtarja e famshme Rita Ora ka nënshkruar që të jetë pjesë e showt të ri televiziv “America's Next Top Model”. Këngëtarja 25-vjeçare nuk është e papërvojë në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama